Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti tapasztaltatok valami...

Ti tapasztaltatok valami paranormálisat közeli családtag elhunytát követően?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 20:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy bármilyen furcsaságot, érdekességet.
2018. febr. 21. 20:47
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyu halàla utàn pàr oràval kinyíltak az erkélyen olyan viràgok,amik addig évekig nem nyíltak..Akkor egyszer gyönyörüen viritottak ujra.
2018. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
nem
2018. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
A papám itthon halt meg. Mind mellette voltunk amikor elment, és mikor meghalt egy tenyérnyi pillangó neki repült az ablaknak. Érdekes volt :)
2018. febr. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem rögtön a halál után.

Párom nagyapjának volt egy háza, de csak kb egy évvel a halála után volt a hagyatéki tárgyalás. Az azt megelőző napokban sokszor "maguktól" felkapcsolódtak a lámpák, megmozdultak tárgyak, meg ilyesmik. Utána érdekes módon ezek abbamaradtak.

2018. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meghalt a nagymamám, anyám anyja, ő éjszaka azt hitte, hogy én kiáltok "anya segíts!-et". De én nem kiáltottam, azt hallotta volna a szomszéd szobában a testvérem is, ha a legtávolabbi szobából anyám meghallotta. Órákkal később derült ki, hogy mindez azidőtájt volt éjjel, amikor meghalt az anyja.
2018. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 666László válasza:
100%
Apósom temetésére nem vittük el a lányunkat aki akkor 4 éves volt, hanem egy rokonra biztuk. A temetés után vittük haza és a csomagjában volt egy tetris nevű játék. Ez a játék az autóban a néma csöndbenm elkezdett egy gyászzenét játszani, akkor azt hittük, hogy merül az elem és így jelzi, de sem előtte sem utána nem produkálta ezt a zenét és az elemet sem kellett még sokáig cserélni. Mikor feleségem testvére meghallt, pár napra később a spájzban lévő ládáról éjszaka az összes edény leesett.
2018. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Édesapám halála után kb. két-három héttel történt. Délután hazamentünk és a nappaliban leülve miközben újságot olvastam bekapcsolt a TV magától. Sem azelőtt sem azóta nem tapasztaltam ilyet.Egy idős hölgy szerint így köszönt el tőlünk a halott szelleme.
2018. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szenes43 ***** válasza:
28%
Én meg úgy jártam hogy volt még egy jó fél pohár bor a konyhaasztalon s míg én bent búslakodtam a szobába,hát valaki kiitta.
2018. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!