Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Éltetek már át valamiféle...

Éltetek már át valamiféle paranormális jelenséget? Van valamilyen tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mint például: Szellemjelenségek, poltergeist tevékenység, egyéb más.


Nagyon megköszönném a segítséget!



2018. márc. 6. 16:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Egyedül voltam otthon, csend az egész házban.


Olvastam, mikor hallom, hogy recseg a parketta, majd az alső lépcsőfok is megnyikordult, mint mikor rááll valaki.

Rohanok ki boldogan, hogy "dejó, megjött apa", erre SENKI nincs odalenn.


Azzal a lendülettel spuriztam vissza a szobámba, ajtó bezár, zene felteker.


Azóta sem tudom, mi volt, mert a parketta csak akkor recseg, ha közlekedünk rajta, a lépcső szintén nem nyikorog "csak úgy".

2018. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Több is volt. Először is, kiskoromban volt egy barátom, akit rajtam kívül senki sem látott. Én mindig beszéltem hozzá, de ő sosem mondott semmit. Azóta, a mai napig, legalább tízszer megálmodtam a halálát.. 8-9 éves koromban tűnt el.

A másik, ami néhány hónapja történt. Meghalt a nagyapám, aki elég közel állt hozzám, de én ezt még nem is tudtam. Délután aludtam egy kicsit, állítottam ébresztőt, mert mentem valahová. A telóm le volt némítva, csak az ébresztőn volt hang. Egy hangra keltem fel, mintha valaki egy poharat tologatna az asztalon, vagy hasonló. Amikor felemeltem a fejem, a hang abbamaradt. Meg akartam nézni az időt, de közben hívott anyukám. Elmondta, hogy hol van, és hogy egy fontos dologról kell majd beszélnünk. Egyből leesett, hogy meghalt a nagyapám, ugyanis napok óta kórházban volt, azt mondták az orvosok, hogy nem lehet rajta segíteni. Csak ezután jöttem rá, hogy a hang, amit hallottam, az asztalomon lévő körömlakkom volt. Az asztal jobb oldalán volt, a fal mellett, mert mindig féltem, hogy leverem onnan. De ekkor az asztal bal oldalára került, felborulva. Senki más nem használja, én is csak azt az egyet, és elalvás előtt raktam le oda. Biztos vagyok benne, hogy a jobb oldalra tettem. Senki nem volt otthon, az ajtók zárva, minden ablak csukva...

2018. júl. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Hozzáteszem nem vagyok 100% biztos benne hogy szellem volt-e, de más magyarázatot nem tudok rá kitalálni.
2018. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sajnos éltem már át.. Mindenki csak addig nem hisz bennük, amíg nem látott egyet. Előtte én sem hittem..
2023. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!