Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek a szellemekr...

Mi a véleményetek a szellemekről? Volt már paranormális tapasztalatotok? A többi lent olvasható.

Figyelt kérdés

Leírnám pár élményemet, kérem csak az olvassa el akit érdekel is az ilyen.


Kb 6-8 éves lehettem amikkor az egy szobás lakásunk ajtaját be akarta törni valami, folyamatosan rángatta, nem volt kint senki se, a nagyapám akkoriban halt meg.

A szüleim vissza tartották az ajtót, szóval végül feladta.


A következő esetek már tizenéves koromban történtek, akkor már kicsit nagyobb lakásunk volt, itt történt a legtöbb paranormálisnak nevezhető dolog is.


1.Elromlott a TV, este arra ébredek hogy a szekrény vissza tükrözi a TV képernyőt, és nézem magamnak a műsort, csak reggel fogom fel hogy nem is kapott áramot, elvégre leéget és be se volt dugva.

----------------------------------------------------------

2. Én és a húgom nagyon kedveltünk egy bizonyos műsort, ezért megvártunk az ismétlését, mikor ki megy a húgom kb. hajnali 3 kor, arra lettem figyelmes hogy valami motoszkál az ablakomnál, megnézem és nem látok semmit, mivel úgyis ragasztózva volt, arra gondoltam hogy csak a szél lehetett. Később ismét elkezdi, félre húzom a firhangot és egy fekete árnyék szerű alakot látok, mintha csak játszana az ujjával az ablakról lelógó nejlon darabkával. Az arcát nem tudom sehogy kivenni, pedig az utcai lámpa pont rá világított, és mintha megfagyna benne a vér, és mozdulni is alig tudtam. Tudom hogy nem képzeltem elvégre éber voltam, és félős se vagyok, akkoriban gyakran kopogtak be akár éjfélkor is apám ismerősei és sohase ijedtem meg. És az utcán se találtunk senkit, egyből az eset után apám keresni kezdte.

----------------------------------------------------------

3. Filmezünk, és elkezd kacagni a játék baba mi jól beijedünk, később rá jövünk hogy a macska ült a játékra, és egy elemes játék baba volt csak. De ami később történt már kevésbé megmagyarázható. Elkezdünk nevetni, hoyg mi meg mitől szartunk be, erre senki se ér a játékbabához és elkezd ismét kacagni, miközben mi is nevetünk, ugye ijesztő?


Nagyjából ezek voltak, az én tapasztalataim, ha valakit érdekel a többit is le írom, de azok nem ilyen komolyak.



2016. jún. 9. 17:44
1 2
 1/13 Pjnonstop ***** válasza:
86%

Nekem volt.Csak nem szellemmel.

Még elég kicsi voltam és nyár volt.Az udvari hintánkon játszottam és mivel a település,ahol élek egy domb tetején van az egész mezőt be lehet látni.Egyszer megláttam egy kutyát ami a fák közül jött ki. Kb akkora volt,mint egy németjuhász,talán kicsit nagyobb. A szőre pedig csillogó fekete volt. Mivel kistelepülés volt a legtöbb kutyát ismertem a környéken,de ezt még nem láttam.Ezért tovább figyeltem.Amikor közelebb ért akkor láttam csak,hogy a szeme vörös.Kicsi voltam,beijedtem,így elhúztam a csíkot.

Néhány hónapra rá pedig meghalt a papám. A kutyát azóta sem láttam.Szinte el is feledkeztem róla.Késöbb egy könyvet olvasva ismertem rá a pokolkutya leírásában.

2016. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, félelmetes is egyben. Azért remélem hogy mégsem az.
2016. jún. 10. 15:11
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha kitartó, akkor nem szellem.

A legfontosabb, hogy ne félj mert abból táplálkozik.

Vond el tőle a táplálékot (félelmet, figyelmet), egyszerűen csak ne foglalkozz vele.

És egy idő után elmegy az magától is.

2016. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze nem is a félelem, de apám azt álmodta hogy a szülei tartanak vissza egy gonosz boszorkányt, anyám meg azt álmodta hogy a nagyapám azt üzeni hogy ne féljek mert figyel engem és vigyáz rám. Nos ok...de én nem egy női árnyékot láttam, pedig megmagyarázná. Vagyis szellem volt.
2016. jún. 11. 10:12
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Na az ténny hogy a kérdésen beszartam mer aza árnyékos rész ha hiszitek hanem megtörtént velem.a történet:egyik nyáron a gserekekkel elmentünk hittantáborba kb. 13voltam most 15 ugye egy szobába többen voltunk és röviden akarom de az eggyik éjszaka még fenn voltunk felkapcsolt villany melett és kinyitott ajtó melett leülve az ágyra egymással szembe beszélgettünk és jol emlékszek arra hogy feláltam kimenni a wc-re és abban a pillanatba egy fekete árnyék ment be mer nem szalatt mer tuti bisztos voltam benne hogy ez valami természetfeletti jelenség volt.bement az ágyalá de gyors volt ezézt a szemem is későn reagált ezért egy ugymond egy feketefolt ment be az ágyalá megnéztem hogy milehetett az de semmi azt bánom hogy montam a többieknek de nemhittek nekem ezér itt irom le válaszom.és ha kettő ugyanojasmi esemény volt akkor ez komoj.lehet hogy szellem.
2016. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, megnyugtatlak, nem csak mi láttunk ilyeneket. Mondhatnám hogy káprázik a szemem, de elég érdekes lenne mivel a villany is rá világit, meg teljesen éber vagyok.

Amúgy meg gyakran jártak hozzánk éjjelente apám ismerősei és rokonok egyéb ostobaság miatt. Ilyenkor bekopogtak, és kinéztem és szóltam apámnak, nem vagyok az a beszari alak aki lát valakit az ablakban és beszarik. De az a nyomasztó érzés, hideg rázás, és a tény hogy alig tudok kifutni a szobából, én meg akárhogy nézem nem tudom kivenni az arcát ahogyan ott áll, elég bizarr nem?

Na meg az árny alakot nem csak én láttam, apám azt mondta amikkor lehajolt egy fekete alakot látott, öt is kiverte a hideg pedig nem félős, és a húgom is látta már de ez más sztori. Ez mind a régi házban történt...bár a neten még sokan írták hogy láttak ilyent.

2016. jún. 24. 04:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen velemis. És én azt mondom hogy azért félünk mer tudjuk hogy ez természetfeletti
2016. jún. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bolcs vagyok válasza:
Sziaztok ezekre az arnyakra a szemed sarkabol es gyors villanasokra en is tudnek peldat mondani ez regebben en is beparaztam ilyenektol de tesom pszichologusnak tanul es elmagyarazta hogy ezek a foltok es villanasok a kialvatlansag jelei persze ez nem bizonyitja az ajto kopogast vagy az ablakon kivuli fekete alakot en nem vitatom hogy leteznenek ilyen dolgok bar probalok ugy tenni mint ha nem persze nekem is volt tapasztalatom ilyen teren ami nagyon megrazott es honapok utan sem tudtam feldolgozni a tortenteket es depresszioba estem feltem es az orulet hataran alltam de megprobaltam arra fogni a megmagyarazhatatlant hogy csak almodtam vagy csak alvaszavarokkal kuzdok mert tenyleg elegge keveset alszom
2016. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen. a szemem sarkából gyakran látok árnyakat, ami normális, igaziból nincs is ott csak oda képzeled, ezektől nem is szabad félni. És van az ébren álmodás is, amikkor lebénul a tested és azt hiszed hogy valaki megakar fojtani, és figyelnek téged. Ezek mind szellemnek tűnnek, de nem azok, van rájuk logikus magyarázat. De ez az árny más volt, kb. fél méterre volt tőlem, a villany rá világított, így biztosra tudom mondani hogy nem képzeltem, kicsit se voltam álmos, általában esténként vagyok csak éber, ennek megvannak az okai.
2016. júl. 1. 17:43
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja és még hozzá tenném az előbbi hozzászólásomhoz, bár árnyat mondok de inkább egy emberi alaknak nevezném, esetleg és éles körvonalú árnynak. Látod hogy egy normális ember, de az arcát nem tudok kivenni akárhogy is nézzed, hiába világit rá a villany.

Az eset után több paranormális dolog történt a lakásban, persze azokat nem írtam le mert nem velem történtek de ha érdekel valakit elmondom. Mellesleg gyakran elég szkeptikus vagyok, és próbálom én is bemagyarázni magamnak.

2016. júl. 1. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!