Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Élnétek egy "negatív energiákk...

Élnétek egy "negatív energiákkal" teli házban? L/19

Figyelt kérdés

Van egy nagyon régi építésű lakásunk Bp-n, ahová felköltözhetnék az egyetem miatt. Viszont 1 éve találtunk ott egy levelet, ami teljesen a véletlennek köszönhető hogy elolvastuk. Az egyik polcon egy dísztárgy alatt volt és kb mint a filmekben úgy röpült le lassan. A levélben az állt hogy negatív energiák és egy rosszindulatú lény van a lakásban és ennek az egésznek az azonnal eltávozását kérik. Azt tudni kell hogy a lakást egy pár bérelte tőlünk akik regeteget veszekedtek és a férfi alkoholista volt és öngyilkosságot is megkísérelt.


Tavaly nyáron 1-2 hetet töltöttem abban a házban a barátnőimmel mert nyári diákmunkán voltunk. A levelet is ekkor találtuk meg de ahogy általában szokott lenni ezt kb senki sem hitte el nekünk.

Számomra a lakás hangulata nagyon nyomasztó és rossz érzés ott lenni. Olyan érzés mintha mindig figyelne valaki. Az éjszaka borzalmas volt számomra. Másnap a leghamarabbi vonattal azonnal eljöttünk onnan. Azóta eltelt pár év és az anyagi körülményeink nem engedik meg hogy Bp-n béreljünk egy lakást az egyetem miatt kollégiumba meg nem akarok menni.

Itt az a kérdés hogy ti laknátok-e abban a házban?


2018. márc. 15. 11:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
63%
Én így biztos, hogy nem laknék ott. Csak miután egy pap felszentelte.
2018. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Külső és belső világunk kölcsönösen hatnak egymásra.

Tehát függetlenül attól, hogy milyen nyomasztó a jelenlegi légkör és a korábbi lakók azt miként élték meg, elkezdeném szépen megváltoztatni azt, világosabb színek, nagyobb tér, több fény, gyakori szellőztetés, kellemesebb illat, egy-két szobor/ kép ami nyugalmat áraszt stb. Úgy kell élned, ahogy gondolkozol, máskülönben úgy fogsz gondolkodni ahogy élsz!

2018. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül tuti nem.
2018. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Mivel ilyen hülyeségek nem léteznek, gond nélkül.
2018. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak 1-2 lakótárssal,egyedül semmiképpen sem. Ilyen szempontból megérheti ott élni, itt Budapesten sajnos felszöktek az árak,még én sem tudok leválni szüleimről.
2018. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egydul 2 kutyussal sem élnétek ott?
2018. márc. 15. 18:56
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Rakj ki az asztalra füstölőt, meg egy kekszet, vagy akármit, és mondd azt, hogy ha valaki vagy valami van itt, akkor felajánlom neki azt a kekszet, és menjen innen. Egy próbát megér.
2018. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

ez egy pöppet bonyolultabbnak tűnik. A papok meg nem értenek az ilyesmihez.

Én halál lazán lealkudnám felére, aztán kipucolnám.

Halál egyszerű módszer.

só. nem kevés. qvra sok. Zsákszámra, az olcsó útszórósó. Beszívja szart szemetet.

Azt lehet a házmesternek féláron tovább passzolni.

2018. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te meg miről beszélsz?
2018. márc. 16. 11:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Én új lakás/szoba esetén mindig megszentelem. Nyilván nem tökéletes, de engem megnyugtat.


Nem nagy kunszt, ha hiszel benne, segít. :)


Én is hiszek az angyalokban, a túlvlágban is, de abban is, hogy ait nem bántasz, az nem árt neked.

2018. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!