Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezhet hogy sok ember egy...

Létezhet hogy sok ember egy időpontban annyira negatívan gondol egy adott dologra és ez kihatással van egy eseményre, azaz bevonzzuk tömegesen a negatív gondolatainkkal, negatív kisugárzású rezgéseinkkel a balsorsot?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok,hogy hétfőn volt az Észak-Íorország-Magyarország labdarúgó EB selejtező és akikkel néztem a meccset,a 93.percben mielőtt gólt kaptunk szinte mindenki ezt mondta:"Nah figyeljétek meg most fognak egyenlíteni az észak-írek" és így is lett...

Azóta sok emberrel beszélgettem,akik szeretik a focit és szinte kivétel nélkül mindenki azt mondta hogy a 93.perc előtt negatív gondolatai voltak,hogy most fogunk gólt kapni...



2015. szept. 10. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez jó. Foci és ezotéria :D


Igaz. De meg is lehet fordítani, kollektív érzékelték egy olyan esemény bekövetkezését, ami meg fog történni.

2015. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobban eltudom képzelni, hogy tudat alatt megláttátok a valószínűségét a gólnak. Ha mindnyájan gyakran néztek meccseket, észrevesztek tudat alatt olyan dolgokat, ami valószínűsíti a játék kimenetelét. pl. mennyire összpontosítanak a játékosok, hogyan helyezkednek el épp a pályán. stb. Szerintem ha az ember nagyon koncentrál egy eseményre, inkább a valószínűségszámítás képessége tör elő hirtelen, mintsem befolyásolja a játékosok teljesítményét a gondolata.
2015. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Létezhet, de a játékosok gondolkodása sokkal meghatározóbb, mint a szurkolóké. Ugyanis ők tevékeny részesei az eseményeknek, és kb. százezerszer jobban kihat az eredményre az, hogy ők hogyan állnak hozzá.


Egyébként a magyar focival kapcsolatos "utolsó percekben bukunk el" szólam tévhit. Végeztem két éve egy kutatást, az utóbbi 15 évben több meccset nyertünk meg a végén, mint buktunk el. A tegnapelőtti valamelyest rontott ezen a mérlegen, de még mindig pozitív.

2015. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ozmium42 ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben ezoterike, inkább annak köszönhető, hogy gyenge csapatai vannak Magyarországnak. Ha felbukkan egy kicsit is tehetséges gömbkergető, akkor külföldiek megveszik kilóra. Ezért soha nem lesz tehetséges csapata Magyarországnak. Lábelszívás folyik.
2015. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát nekem amit elgondolok az bejön. Mikor valakire gondolok, hogy na ezzel ma találkozni fogok a dolgok 80-85 százalékában bejön.
2015. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!