Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A szellemek mi alapján maradna...

A szellemek mi alapján maradnak itt? (ha léteznek persze)

Figyelt kérdés
Sok bizonyíték van arra, hogy léteznek szellemek, én úgy tudom, hogy ha hirtelen halált hal valaki, megölik stb akkor itt marad a "szelleme" mert nem tud tovább lépni. Ez oké is lenne, de ha így lenne, akkor miért nincs pl ősember szelleme, vagy római katonák szelleme stb? vagy egy idő után eltűnnek? Szerintem ez a kérdés eléggé cáfolja azt, hogy léteznek, hisz oké hogy a te lakásodban meghalt valaki és ott kísért, de nem tudhatod, hogy 600 éve ki halhatott meg azon a helyen, de az ő szellemét mégse látod,érzékeled... Értelmes válaszokat kérlek.

2018. jún. 12. 13:22
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
#8 Pont ugyan ezt akartam volna leírni, csak megelőzött. Igen! Akkor marad itt, ha valamit még meg akart csinálni, vagy egy nagyon szeretett embert nem tud elengedni, vagy őt nem tudják elengedni a szerettei.
2018. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9%
A megkötés baromság, valaki nem is foglalkozik ilyennel és jön anélkül, hogy kötögetnél. Egy 600 éves halott meg eleve nem jön, már hogy jönne, már vagy 6x újraszületett.
2018. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: és a 300-400 éves nem születik újjá?
2018. jún. 13. 17:30
 14/18 anonim ***** válasza:
14%
13.: "már hogy jönne, már vagy 6x újraszületett."
2018. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%
Szerinted 3-400 évig várat magára hogy újraszülessen ?
2018. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ha vissza olvasnád a kommenteket akkor látnád, hogy írom, hogy nem egy helyen hallani hogy 300 éve ott kísért egy szellem, VIII. Henrik feleségei is híresek és így tovább.

Erre gondoltam, hogy ez esetben mivan? nem születik újjá?

2018. jún. 13. 19:10
 17/18 r.sentinel ***** válasza:

8-as szepen leirtad es nem veletlen.

A szellemek ha tovabb mennek Asztral sikra kerulnek, ha nem akkor a koztesre ami a Fold es az Asztral sik kozott helyezkedik el. Ha itt maradnak a 8-as leirta elegge tisztan hogy miert. Az aki hirtelen tavozik annak nem alap hogy itt ragad, az az egyentol fugg hogy megerti-e a helyezetet, van-e fizikai vilaghoz valo ragastkodasa, van-e sezretett szemely aki erzelmileg nem akarja ot elengedni hosszutavon stb. Igy ha maradt akkor viszont a fizikai embertol szuksegszeru energiat kell felvegyen hogy letezni tudjon, ez lehet szeretett szemely, illetve kulombozo negativ fuggoseggel elo szemelyek.Ez a kotodesi viszony energia veszteseggel jarul arra a szemelyre vonatkozoan akihez csatlakozott, ami nem mondhato termeszetesnek es egeszsegesnek. Mi a helyzet 600 vagy 1000 eve eltavozottakkal ? Semmi van aki tovabb ment es van aki meg nem, ugyanis az ido csak mi oldalunkon szamit es lenyeges. Akar tobb szaz ev telhet el Foldi szinten mikozben hasonlatkent ottan csak masodpercek.

2018. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm, eddig ez a legjobb válasz, alapból kb így képzeltem el, max ezt az energiafelvételes dolgot nem.
2018. jún. 26. 05:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!