Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hogy rám tapadt egy...

Lehet hogy rám tapadt egy szellem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már régebb óta elköltöztem a családommal, egy másik városba. Azóta kezdett el ez a dolog foglalkoztatni, mert észre vettem hogy egészség ügyi problémáim is gyakrabban elő jönnek , érzem sokszor mint ha figyelnének, amikor elmegyek itthonról teljesen vidám , boldog tudok lenni,de viszont amint otthon töltök egy kis időt agresszív leszek , bunkó, nem lehet velem egy normális szót se váltani mert annyira kivagyok fordulva magamból de az a fura ebben hogy nincs kiváltó oka. Jó múltkor haza értem , egyedül voltam a házba , nyitottam be a szobámba , benn van nálam mindig a kutyám általában. és hirtelen nekem rontott neki állt ugrálni örömében, azt hittem ez a szokásos fel emeltem de viszont úgy remegett a kutya, mint ha árammal rázták volna, félt próbálta eldugni a fejét. megnyugtattam de nem mert egyedül lenni a kutya, még wc -re is elkisért pedig elég lusta, nem szokott ilyet egyátalán csinálni. Egész idáig már láttam ebbe a házban furcsaságokat, próbáltam úgy felfogni hogy csak bemániázom magamnak, de viszont egyszer nálam aludt az unoka testvérem , mentünk ki dohányozni a házból , és azt láttuk mind ketten egyszerre hogy valaki bemegy az ebédlöbe ,egy fekete alak , egyböl utána is szaladtunk mert csak mi voltunk 2en a házban, utána mentünk de már sehol senki. abszolút nem juthatott ki akár egy ember is abbol az ebédlőböl ha valaki betörőre gyanakszik, mert nincs kijárat az ebédlőböl csak a kis konyhába vezet ,csak az a kijárat van amin mi bementünk ugyhogy ugyanott nem is tudott volna kijutni. egyből levert a víz mindkettönket. Mindig a konyhánál láttam furcsaságokat és mindig azt hogy bemegy valaki vagy áll a bejáratnál , egyszer női alakot egyszer férfit . Volt olyan is hogy meg kaptam az elektromos cigarettám , ugyan azzal az unokatesommal logtam akkor is nálunk voltunk, mondta fényképezzem le ahogy fúja ki a gőzt/füstöt sorozat képeket csináltam róla, néztük a képeket, egyik képen egy konkrét arc rajzolódott ki a füstön , de annyira arc formája volt hogy ha valakinek megmutattuk azt mondták hogy ezt csak ti szerkesztettétek meg. pedig nem. Ezzel az unokatestvéremmel nőtem fel nagyjából és olyanok vagyunk mint a testvérek, lehetséges hogy mindketőnkre rávan tapadva valami? egyszer pl égett a hátam valamiért mondta hogy mutassam meg és mondta hogy úgy néz ki mint ha valaki izombol belekarmolt volna, még mindig meg van a hege... bocs hogy hosszú lett aki végig olvasta annak köszönöm. Helyesírási hibákért bocsi.

2018. máj. 6. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Én egész biztos vagyok benne, hogy szellem tapadt rád. De kérdezd meg Napóleont, ott ül veled szemben.
2018. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A színművész társaság lehetett.
2018. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

-A

+Egy


Sorry

2018. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg ha meg tudnád osztani azt az ecigi füstről készült képet az segíthetne
2018. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 VPeter90 ***** válasza:
81%

Van 1 jó és 1 kevésbé jó hírem számodra.

Kezdem a jóval. Gratulálok nem nagy teljesen vak.

Most jön a kevésbé jó:

Nem rád van tapadva. Csak helyhez van kötve szegény.

Ingerült vagy mert nem tudod hova tenni ezeket az érzéseket amiket otthon érzel. A kutyád fél mert az állatok jobban érzik az ilyen dolgokat. Viszont neked nem kell félni. Próbálj meg kapcsolatot teremteni vele. Hidd el nem fog bántani csak "unatkozik". Te se örülnél neki ha be lennél zárva 1 helyre és senki nem látogatna meg. Aztán hirtelen bemegy valaki, lehet hogy évekkel később. Annyira örülsz hogy látsz valakit hogy próbálsz barátkozni vele. Erre ő meg elrohan mert amit te barátságnak érzel attól ő fél. Ha rendeződik a "viszonyotok" a kutyád is meg fog nyugodni mert ha sűrűn "lát" titeket együtt. Megszokja a jelenlétét és pozitív hatást kelt majd benne. Emellett nem fogja azt érezni hogy "veszélyben vagy!". Gondolj rá, hívd és keresd, de ne félelem vagy harag vezéreljen (megérzi mire gondolsz épp) ha barátságos szándékkal közeledsz felé. Őnmagától fog neked megjelenni. Próbáld meg nem eldobni az agyad ha ott áll majd előtted.


Sok sikert.

2018. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

"észre vettem hogy egészség ügyi problémáim is gyakrabban elő jönnek"

Ja, és ezt is szegény szellemre fognád?

"érzem sokszor mint ha figyelnének"

Paranoiás vagy!

"amint otthon töltök egy kis időt agresszív leszek , bunkó, nem lehet velem egy normális szót se váltani mert annyira kivagyok fordulva"

Mozdulj ki, menj társaságba kapcsolódj ki meg ilyesmi. Ne fogd másra a bunkóságaidat a rossz közérezted miatt.

"remegett a kutya, mint ha árammal rázták volna, félt próbálta eldugni a fejét. megnyugtattam de nem mert egyedül lenni a kutya, még wc -re is elkisért pedig elég lusta, nem szokott ilyet egyátalán csinálni. "

A környezetváltozás az állatokat is megviseli... erősen kötődik hozzád többet akar veled lenne vagy valami ilyesmi. A remegést általában túlzott izgatottság is okozhatja, nem feltétlenül a félelem.

"mondta fényképezzem le ahogy fúja ki a gőzt/füstöt sorozat képeket csináltam róla, néztük a képeket, egyik képen egy konkrét arc rajzolódott ki a füstön , de annyira arc formája volt hogy ha valakinek megmutattuk azt mondták hogy ezt csak ti szerkesztettétek meg."

A Marson pedig óriás kanalak vannak (láttam róla videót a youtube-on), kb. olyasmi, mint amikor arcokat vagy formákat vélsz felfedezni a felhőkben. Szimpla kíváncsiságból. Linkeld már be azt a fotót

" egyszer pl égett a hátam valamiért mondta hogy mutassam meg és mondta hogy úgy néz ki mint ha valaki izombol belekarmolt volna, még mindig meg van a hege..."

Valószínüleg saját magadnak csináltad. Vannak olyanok, akik álmunkban vakaróznak, ebben nincs semmi ezoterikus.

2018. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%

"A kutyád fél mert az állatok jobban érzik az ilyen dolgokat."

És ez pontosan mit jelent? Jobban látja őket? Nos, sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de a kutyák nem látnak jobban... vagy érzi a szellemek szagát? A szellemek valamilyen kémiai vegyületet hagynak maguk után, hogy a kutyák meg érzik annak a "gáznak" vagy "vegyületnek" a szagát? Esetleg jobb a hallásuk? Vannak sokkal jobb műszereink, sokkal érzékenyebbek, mint a kutyák hallása, mégsem találtak semmit a "szellem vadászok". És előzőleg is mondtam már, hogy a remegés nem feltétlenül jelent félelmet az állatoknál.

"Nem rád van tapadva. Csak helyhez van kötve szegény."

És miért van helyhez kötve?

"a kutyád is meg fog nyugodni mert ha sűrűn "lát" titeket együtt."

Mondom, hogy a kutya rosszabbul lát, mint te, viszont azt is figyelembe kell venni, hogy a kutya olyan ragadozók csoportjába tartozik, melyek a mozgást figyelik, emiatt a "házi kutyákat" könnyebben megzavarják a kisebb állatok vagy rovarok, mint az embert. Ezekre szoktak reagálni, nem pedig a szellemre!

2018. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2018. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 pelgrim ***** válasza:
88%
Szerintem VPeter90 nevű felhasználó jól látja „Nem rád van tapadva. Csak helyhez van kötve szegény.” Talán jobban megérted a helyzetet, ha elolvasod Michael Newton Lelkünk Útja II. című könyvében második fejezetből „Kísértetek” részt, és ha megtudhatnád ki lakott korábban a házban. Milyen lelkiállapotban élt, hogyan halt meg.
2018. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

VPeter90:


Az a baj hogy (persze próbáljon barátkozni a kérdező a szellemmel ez nem rossz ötlet) lehet az gonosz rossz szellem is akkor pedig rendesen ráb***hat a kérdező ha barátkozni próbál vele.



Reaper 666:


Azért azt mond már meg nekem hogy hogy érné el bárki is a háta közepét főleg álmában?! Az szinte lehetetlen! Kb. csak olyan hajlékony embereknek megy (de úgy tudom azoknak sem mindig sikerül) akik hajlékonysággal kapcsolatos dolgokat (cirkuszi mutatványt, akrobatizmust ilyesmit) gyakorolnak mindennap!


8/9-es:


Mi értelme volt azt a videót ide linkelni?!

2018. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!