Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szeretem az uszoda szagot. Ez...

Szeretem az uszoda szagot. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 16:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Bármiért lehet, nem kell minden hülyeségben értelmet keresni. Van egy illat ami neked kellemes, ennyi és semmi több. Az sem teljesen világos hogy te egy érzést hogy és miért akarsz megmagyarázni. Garantáltan semmi ezotéria nincs benne.
2018. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is, de én azért, mert pozitív érzések kapcsolódnak az úszóedzéseimhez. Néha szagolgatom az úszódresszemet is, mert mindig megmarad benne a klór szaga, keveredve a mosószerével.
2018. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De nem lehet valami spirituális jelentése?
2018. jún. 27. 17:01
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Előző életedben egy 50méteres olimpiai medence voltál.
2018. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
59%
Előző életedben versenyúszó voltál, így erős kötődés van benned az uszodákhoz. Abba haltál bele, hogy egyedül gyakoroltál, elájultál a vízben és megfulladtál. Ez nem okozott Neked akkora traumát, hogy félj a víztől, viszont nyoma maradt abban, hogy mivel az, hogy érzed az uszoda szagát, azt jelenti hogy éppen nem fuldoklasz, a lelked meg tud nyugodni.
2018. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérek!
2018. jún. 27. 18:01
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a friss aszfalt illatát szeretem.

Te sem vagy különleges.

2018. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem. De nem nehéz kitalálni miért. Uszodába nagyon ritkán voltam egész életemben, viszont nyaranta annál többször strandokon, ahol szintén ez a szag volt a meghatározó. Így agyamban ez a nyárral, pihenéssel, fürdőzéssel kapcsolódott össze: tehát csupa kellemes élménnyel.
2018. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem :) a gyerekkorom jut róla eszembe minden héten mentünk a sulival :)
2018. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én amúgy gyanítom, hogy 10 emberből 8 kifejezetten szereti az uszoda szagot. Miért ne szeretnénk? Jellegzetes, nem túlságosan intenzív illat, tipikusan kellemes emlékekhez kapcsolhatóan.

Igazából különlegesebb lennél, ha nem szeretnéd.

2018. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!