Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek történt ilyen?

Veletek történt ilyen?

Figyelt kérdés
Bicikliztem. A felújított bringámat próbáltam ki a faluban, a testvérem egy másik utcában volt és egyszer csak azt éreztem, hogy nagyon szenved, ki van égve idegileg és arra vettem az irányt! Elmentem hozzá és tényleg nagyon rossz passzban volt. Némi ház körüli munkát megcsináltam, mintha valami a biciklin mondta volna, hogy segítsek neki, nagyon fura volt. Nem bűntudatnak nevezném a szituációt. Most attól retteg, hogy valamivel tartozik, de nem így van! Ilyet még soha nem éreztem, megtennék mindent érte, soha nem mondtam ki, most se mondtam ki, mégis olyan volt ez a szituáció, mintha komolyan valami súgta volna, hogy menjek el és segítsek neki ...
2018. jún. 30. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel testvérek vagytok, ezért lehetett hogy megérezted hogy bajban van. Bár nem értem egészen mi is történt vele.

Az kétségkívül jó hogy segitesz neki ha bajban van.Vagyis nagyon szereted és ez miatt is kaptad a sugallatot

2018. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A munkahelyén kiégett, ma mesélte el munka közben mikor segítettem és annyit mondott nem lát kiutat és belefáradt, pedig még csak 30! Most beszélt erről, pedig hamarabb is mondhatta volna. Szerintem depressziós lett, megjegyeztem, hogy kissé elhanyagolta a környezetét, ezért is raktunk közösen rendet. Megcsináltam az udvart, neki is rossz volt a biciklije, ezért azt is megcsináltuk közösen + festeni akar és leakarja vakarni a régi festéket, abban is segítettem neki, holnap is megyek hozzá, de attól retteg, hogy valamit várok cserébe és felemlegetem majd egy napon.
2018. jún. 30. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt jól teszed, ha kicsit segítesz neki. Nem is effektíve a segítség miatt, hanem lelki oldalról jót tesz neki a szeretet és a támogatás.

Egymáshoz közelálló embereknél vannak ilyen, telepatikusnak tartott jelenségek.

Édesapám pl akkor érzett egy nagyon furcsát, hogy le kell mennie nagyanyámat, tehát az édesanyját meglátogatni a vidéki házában, amikor a nagyanyám elesett és magára rántotta az asztalt. Apám másnap akart lemenni, de azon a hajnalon egyszerűen azt érezte, hogy most azonnal el kell indulnia. És teljesen jogos volt. Szegény nagyim ezt is csak két hónappal élte túl, de ha apám nem megy akkor, elképzelhető hogy meghalt volna korábban.

2018. júl. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
a megérzés többmillió év nemgondolkodás eredménye. És ne feledd! A gyereknek sosem kell félnie a sötétben, mert az ágy alatt ott laknak a szörnyek.
2018. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem mondanám, hogy 16 évesen sok tapasztalattal rendelkezem, sőt.. Viszont az én gondolatom az, hogy ha amúgy nem látogattad volna meg a testvéred, valami/valaki rád szólt belül, hogy rossz érzést keltsen benned, majd elmentél hozzá és véletlenül(vagy nem) tényleg rosszul volt. Jobbulást neki!
2018. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!