Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Más is érezte már meg a...

Más is érezte már meg a halált? Ha igen egyszer, vagy utána már mindig?

Figyelt kérdés
1 éve történt. Reggel készülődés közben olyan hülyeség kezdett járni a fejemben, mi lenne, ha apósom meghalna, milyen rosszul érintené a családot, mennyire megváltozna minden, magam előtt láttam ahogy siratjuk, annyira átéltem ezt a gondolatmenetet, hogy a könnyeim is kicsordultak. Soha előtte/utána nem gondolkodtam ilyeneken ilyen átéléssel vagy hogy is mondjam, semmi okom nem volt rá akkor, el is hesegettem és mentem dolgozni. Aznap délután apósom szörnyethalt egy autóbalesetben. Szörnyen megrázott, mintha én tehetnék róla, vagy hogy miért nem szóltam, stb. Azóta rettegek, nehogy jöjjenek hasonló gondolatok valamelyik csaladtaggal kapcsolatban. Másnak is volt ilyen?

2018. aug. 24. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elég sokkolóak vagytok!


Ne értsétek félre, nem ismerve semmit rólatok nem kétsége vonni akarom az összképet...

... de azért kíváncsi vagyok, azokon az eseteken kívül amit itt megemlítettetek, életetek során hányszor volt rossz előérzetetek? Hányszor villant be a halál gondolata?

2018. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

2-s vagyok.Nekem ez egy képesség hogy megérzem a szeretteim jövőjét(tehát nem csak a halálát).A nagyapámnál kezdődött,de pl. nagybátyám halálát nem éreztem meg mert tőle eltávolodtam az azt megelőző években.


A többiek nevében nem nyilatkozhatok.

2018. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én halált előtte nem éreztem meg. Amiket igen, azokról csak utólag derült ki(felvonó, kép a falon). Tehát nem úgy szokott lenni, hogy nekem most megérzésem van és tudom, mi fog történni, utólag áll össze a kép. Apósom halálát sem megérzésnek vettem akkor, nem is tudom honnan jöttek azok a gondolatok.
2018. aug. 25. 16:47
 14/15 anonim ***** válasza:

Mindenkivel történik valami olyan tuti.

Pl cukrot rosszul nyeltem le és majdnem megfuladtamxd. Aztan nagyobbkent ismet megtortent. Na maskor meg a pizza feltétje akadt a torkomon amit sikeresen felkohogtem.

Érzem e halált manapság?xd nem.

De jobb is így. Igaz sokáig rettegtem amíg ezotéria hivő voltam de ez mind inkább meg erősitett. Már szkeptikus vagyok és uram vagyok a félelmemnek. Horrorsztorikat halgatok hogy unalomból átéljem az amit akkor de nem megy, csak néha:D de a halálra vissza térve minek akarod érezni? Hisz amig érzed a közelségét addig megáll az élet és nem élsz.

2018. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

igen, bár abzurd módon megálmodtam az iraki háború egy ürközetét 3 héttel a közvetítés elött, s csak akkor döbbentem rá, kirázott a hideg, s talán az is lehet az oka hogy befordultam.

+ azóta volt néhány mi hasonlóan alakult, hál isten házi kedvencekkel, az is szomorú és megrázó volt, de egy sem annyira durva és kegyetlen (hagy időt), mint ami veled történt. Részvétem!

2018. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!