Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Villás Bélát kedveled? Mi a...

Villás Bélát kedveled? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Láttam vele pár videót,és érdekes színfoltnak találom, bár vannak túlkapásai. Tudom, régóta praktizál - bár én csak most kezdtem a tanításaival ismerkedni. Ajánlanád?

2018. szept. 23. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Árkádia Fényeinek Spirituális Egyháza

és a

praktizál nem egyeztethető össze

2018. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem ajánlom, nagyon nincs ő azon a szinten amin hiszi és terjeszti magát. Megvilágosodottnak tartja magát, egy igazi megvilágosodott sokkal szerényebb magára és a megvilágosodottságára is :D. Furcsa történetet ad elő arról, hogy valami táborban halálos mérget vettek magukhoz és aki az azt megelőző megbocsájtó lelki gyakorlaton jól teljesített azt ez az azonnal ölő halálos méreg nem ölte meg, természetesen őt sem, túlélte akkora guru ő. Aztán a megvilágosodott álláspontja, hogy az állatoknak amúgy sincs lelke, a hús meg finom, meg ilyenek. Hagyjuk. :)
2018. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem ajánlom a követését! Hazug, kizsákmányoló, kivagyi és nem utolsósorban, bunkó!!!!!!!
2018. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam nála angyal 1,2 ,kundalini és sámán beavatáson is. Olvasott, szorgalmas, kreatív szélhámosnak gondolom, aki a tanfolyamait is plagizálja. Franz Bardontól plagizál 60%-ban. Az a foglalkozása, hogy átnéz minden ezós dolgot, intelligensen összegzi a dolgokat(ezért érdemes figyelni rá). És az nem meglepetés, hogy az ezo dolgok 80%-a baroság. Ami neki kedvez azt megtartja, ami nem, arról hallgat. Sokszor ellentmond magának, mert nincs igazi tapasztalata. Ettől független a sámánon megismertem a háttérben magasabb kaliberű egyéneket. Nem mindenki veszi komolyan Bélát, amolyan könyvtáros bácsi aki összegzi az irodalmi dolgokat. Egyik elődaásán mondta, hogy nem szereti ha nem néznek a szemébe és utálja a hazugságokat és kár, hogy nem hagyják neki, hogy csak úgy megmondja a frankót. Nos én odamentem személyesen és kértem a barna pici szemébe nézve, hogy mondja meg a frankót, felkészültem, hogy le_zarjam a bokám. Erre a csillagokról adott tanácsot....

Az érdekes kérdés, hogy hogyan ismerjük fel a magasabb kaliberüeket. Akik nyitottak arra, hogy akár Bélát is megkérdőjelezzék, valamint nyitottak arra is, hogy bármit megtapasztaljanak, valahogy megtalálják egymást.

2018. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, külön öröm, hogy olyanok írtak, akik mélyebben ismerik Béla munkásságát. Igen, jól sejtettem. Inkább jól informált, ügyes embernek gondolom, és továbbra is figyelemmel kísérem, mert sok jó dolgot mond, segít könnyebben átlátni az ezos cuccokat (pardon) de kritikával, józanul kezelem. Szerintem vannak nála spirituálisan magasabban álló, tisztább no name tanítók, akik szerintem jobbak. Ami még zavar nála - időnként nagyon ordít, és recsegnek a hangfelvételei. Viszont pozitív, hogy sok ingyenes, vagy olcsó programja van.
2018. szept. 23. 19:45
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha segíteni szeretne felébredni, azaz megvilágosodni, akkor előbb megvilágosodottnak kellene lennie.


Tuti nem az!


Egy újabb színfolt a szélhámosok piacán! Van még kérdés?

2018. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező! Sok olcsó program? 4. válaszadó vagyok. Papi képzés 7 lépcsős+1 beavatás=kb. 7*40,000=280,000 és az egy egynapos képzés pontosan jelenleg 30,000, van, hogy 500 fő ül=15.000.000, aki pedig igehirdetésen vannak, csak pár ezerért, azok fedezik a teremköltséget. Ezzel semmi probléma. Kérdés az az, hogy mennyire eredményesek a tanfolyamon résztvevők utána. Ráadásul van, hogy 14-kor elhúz és más fejezi be.
2018. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
31%
Villás Béla sokkal rendesebb arc, mint Kanalas Bendegúz, de akkor is a Késes Lali a király.
2018. szept. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

egy gátlástalan csaló.

okos szélhámos ezért rettenetesen veszélyes.

2018. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Sokan vannak akik újradefiniálják a megvilágosodás fogalmát hogy azt mondhassák magukról, hogy megvilágosodottak.


Ő még csak hogy nem is használja ezt a fogalmat, hanem (valszeg tudatosan) a felébredést alkalmazza, ami alatt már mindenki azt ért amit akar.


Pl. én is felébredek reggelente... :)))

2018. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!