Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez vajon mi lehetett? :S

Ez vajon mi lehetett? :S

Figyelt kérdés

Gyerekkorombn sokszor volt emlékezetkiesésem.

Volt,hogy nem emlékeztem arra,hogy ki vagyok vagy az ismerőseimre se emlékeztem... SOkszor előfordult ez velem még általános isk.koromban is.

Van erre valamiféle magyarázat??

(lehet rossz témakörben írtam de csak kíváncsi vagyok,hogy ti tudtok e valamit)

Gondolkodtam azon,hogy elmegyek pszichológushoz ,hogy visszavezessen arra amikor előszőr történt meg velem ez...

Vagy valami bajom van?Ha igen mi lehet az?

Sokszor eszembe jutott ez és nem hagy nyugodni a gondolat,hogy miért voltak néha emlékezetkieséseim:S:S

Előre is köszi a válaszokat!


2010. jún. 29. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Passz, de érdekes.

(Bocs, azért írtam, mert ismerősömnek ugyanez volt, és h később megtaláljam a kérdést könnyebben :D)

2010. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tényleg elég érdekes:D

feltéve ha tudják rá a választ mert hogy eddig senki nem írt:D

2010. jún. 30. 15:18
 3/7 M@x ***** válasza:

Héé!

velem hasonló volt!

Nem emlékeztem rá mit csináltam tegnap de emlékeztem arra hogy mi volt tavaly ilyenkor!

2010. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ismerős:D mondjuk én utána emlékeztem valamennyire,de ez nem olyan volt, mint gyerekkoromban.
2010. jún. 30. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem ez nem parapszichológiai, inkább pszichiátriai, neurológiai kérdés.
2010. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz elmenyeid voltak, bantottak vagy gondjaid voltak, es az agyad igy reagalt.
2010. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor van emlékezetkiesésem! Pl. arra sem emlékszem, hogy tegnap hogy jutottam haza...
2011. jún. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!