Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért érzem azt, hogy folyamat...

Miért érzem azt, hogy folyamatosan figyelnek?

Figyelt kérdés
Neha ilyen fekete alakokat is látok.. Kell félnem, vagy csak az agyam műve?
2019. márc. 4. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Nem kell félni. Viszonylag gyakori jelenség

Paranoianak hívják

2019. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha súlyosbodik menj orvoshoz.

Skizofrén tunetek között ott van ez is.

2019. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Valoszinuleg démonok. Nem idéztel mostanában? Lehet az átjáró nyitva maradt, és az entitasok nálad buliznak
2019. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Kezdeti skizofrénia lehet,akik démonokat látnak,ugyanaz a helyzet.
2019. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem skrizo. Ezek bizony köztünk élnek. Oda mennek akik fogékonyak és félnek tőlük mivel a te energiáiddal táplálkoznak. Nem démonok többnyire hanem elhalt lelkek. Nem érdemes velük egy légtérben maradni mert komoly problémákat okozhatnak. Vannak olyan erősek akik konkrétan megérkezik veled azt amit ők nem mertek még éltek. Észre lehet venni hogy nem a saját életed éled pl: olyan gondolataid vannak amire ezelőtt soha nem gondoltál volna vagy éppen olyat teszel amin még te is meglepődsz!

Kemény dolgokat tudnak csinálni mondom ezt úgy hogy van benne tapasztalat. Viszont van rá megoldás! Ha érdekel írj.

2019. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igazat adok!Én súlyos paranoid skizofrén voltam és valóban ezek történnek.

Bevallom gyógyszerellenes vagyok,de mikor kórházba kerültem benyugtatóztak...azaz eltompították az elmém.Es ez segített "eltávolodni" tőlük gondolatban.

Szóval ebben a helyzetben segít ha egy idore kezelés alatt állsz vagy befekszel valahova.

Ismétlem pedig gyógyszerellenes vagyok de csak ez segített,hogy elmém megnyugodjon.

2019. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert üldözési mániád van.

A látott fekete alakokat egy pszichológus/pszichiáter segítségével úgy el tudod hajtani, hogy többé feléd sem néznek!

2019. márc. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszadó jól fogalmazta meg a dolog lényegét. Remélem, hasznos tanácsokat ad majd neked!
2019. márc. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem észleltél ezen kívül semmit,akkor lehet,hogy csak kóbor szellemeket làtsz.
2019. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy sem paranoiás, sem skizofrén, mint ahogyan egyesek írták. De nem is természetfeletti az, amit tapasztalsz.

Technológiai zaklatásnak nevezik.

[link]

2019. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!