Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jön folyamatosan ez az álom?

Mit jön folyamatosan ez az álom?

Figyelt kérdés
Van egy álom amit szoktam néha még álmodni/érezni a való világban is. Amikor felkelek az álomból akkor csak nagyon rövid ideig emlékszek rá szinte percek vagy másodpercekre csak, de utána tudom hogy van egy ilyen álmom csak nem tudom elmagyarázni senkinek. Annyit tudok róla, hogy: 5-6 helyszín váltakozik, ugyan abban a sorrendben haladnak, és nem változnak. Én arra gondolok hogy gyerekoromból maradt vissza egy álom, de nem tudom. Valaki valamit ötlet erre?

2019. febr. 19. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Miért jön* Bocsi elírtam...
2019. febr. 19. 20:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Meditációval lehetséges,hogy rá lehet jönni miért álmodod ezt,de az is teljesen legit gondolat,hogy gyermekkorodból maradt vissza. Sajnos az álomfejtés nem mindig igaz ,vagy nem fedi a valóságot,emiatt szerintem egy lélekutazás talán segíthet.. :)
2019. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha 5-6 helyszín vàltozik egymás után, az sorban van, ezért a Soros terv része.
2019. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában mindenki álmodik. De ha elfelejted az azt jelenti nem is olyan fontos. Hogy változnak a helyszínek, abból nem lehet semmi következtetést levonni.
2019. márc. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!