Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért villannak be ijesztő és...

Miért villannak be ijesztő és agresszív képek a fejembe? Lehet, hogy emlékek?

Figyelt kérdés
Pl. amikor elmegyek egy nagy dög mellett, mindig olyan érzésem van, hogy nekem fog ugrani és szétmarcangol meg minden csupa vér lesz.
2019. ápr. 2. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán azért mert a felhasználóneved is Lucifer-666????
2019. ápr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegszer találkozok a válaszaiddal gyk-n. De most legalább már értem, hogy miért ez a neved :D


Egyébként nyugi. Velem is szokott hasonló lenni, hogy például egy alvó ember mellett elmegyek és azt gondolom, hogy esetleg tetteti, és mindjárt rám veti magát. Filmekben is parázok ilyenkor, amikor pl a színés elsétál egy halott dinoszaurusz mellett, esetleg egy kinyírt zombi mellett.

2019. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok időd töltesz itt, kezdesz becsavarodni. Vegyél ki pár szabad napot, vagy pecázzál egy kicsit a Sztüx folyóban. Én is odajárok horgászni.
2019. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dobd el a mobilod, dugd el a tv távirányítót és kezd el élni az életet haver, mert lassan a zárt osztályon fogsz kikötni a tévképzeteiddel. Ha ennyire unatkozol, segíts otthon anyádnak, apádnak, tedd hasznossá magad! Te nem Lucifer vagy, hanem Lacika a szomszédból, aki kur...vára ráér, mert nincs semmi értelmes dolog, amivel lefoglalhatná magát.
2019. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert erős a képzelőerőd
2019. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyanok, hogy valaki meghal körülöttem, vagy, buszon ülök, és bevillan, hogy most karambolozunk, és vajon, mit csinálnék...

Szerintem inkább több fantázia, legalábbis az én esetemben.

A kutyáktól pl félek, és nem is szeretnek engem, úgyhogy ilyeneket is szoktam képzelni, mint te, mikor szembejön velem egy gazdátlan eb.

Remélem, hogy nem emlékek, mert akkor szörnyű gyerekkorom, vagy előző életem volt valójában... :D

2019. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen lehet az erős képzelő erő a felelős, lehet emlék is, több kevesebb fizikai érzéssel párosulva. hasonlóba gondolkoztam én is, nekem fizikailag is megjelent pár heg van ami jó pár éves . de ez lehet a kulcs, az erős képzelő erő!
2019. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!