Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A szellemek látnak minket?...

A szellemek látnak minket? Van öntudatuk?

Figyelt kérdés
Pl ha vannak a szobámban, akkor figyelnek engem és véleményük is van? Vagy hogy vagy ez? :D

2019. ápr. 12. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Ne hallgass a sok baromra. Azt hiszik,hogy attól menőbbek,hogy kigúnyolják,akik hisznek a szellemekben. Le kell szarni az ilyeneket. Szar gyerekkoruk volt,így belekötnek másba. Kérdező,természetesen nincsenek szemeik,az öntudat a halál után is működik.
2019. ápr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%

igen, passz

az hogyha te nem látod, nem jelenti azt hogy nincs ott, és ha már tudod hogy esetleg ott lehet, akkor arra felfigyelhet, ha felfigyelt láthat, ha láthat gondolhat. És ha gondolhat, érezhet, s ha érezhet sóhajthat, hogy még egy paranoid humanistát láthat láthatatlan, halhatatlan antifizikai állapotában :P

2019. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen vagy legalábbis vannak megmagyarázhatatlan dolgok és történések mióta meghalt a párom.

Akkor szokott jönni, amikor már teljesen magam alatt vagyok, valahogy érzi vagy látja, ezt nem tudom.... az első 40 napban abszolút éreztem az ágy mellett pl.

2019. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy szellemek léteznek, a saját fejemben szinte lehetetlen, hiszen a tudományok emberének tartom magam. Egészen addig így gondolja azt egy ember, amíg saját tapasztlatot nem szerez valamiképp ez kapcsán. Szóval én azt tartom valószínűnek, amit a fizika mond nekünk. Az emberi agy annyi energiát rejt, amit elképzelni sem tudunk. Szóval a fizika törvényeihez ragaszkodva, az energia nem vész el, csak átalakul. Tehát attól függően, hogy milyen emberek vagyunk az életünk során meghatározza azt, hogy milyen utóhatást váltunk ki a halálunk után. A halál után, miután a memóriánk lényegében törlődik, és semmire sem vagyunk képesek emlékezni, hiszen meghaltunk, csak azt tudom mondani, hogy ha rossz energiákat hordasz magaddal az életben, akkor az a helyszín, ahol meghaltál, sajnos talán lehet, hogy negatív élményeket válthat ki azoknál, akik ellátogatnak oda, ahol az eset történt. Pl. öngyilkosság stb, rásegítenek ezekre az érzésekre. És olykor beteg érzések foghatják el az embereket. Én sokszor miután nagymamám meghalt, (előtte nagyon szkeptikus voltam.) Időnként láttam nagymamámat a konyha ablakban, csak egy pillanatig. Nem tudom valós volt e, de biztos vagyok benne, hogy őt láttam. Így tehát nem megrémültem, csak valami éreztette bennem, hogy velem van.
2019. ápr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!