Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet ebben a gondolatmenetben...

Lehet ebben a gondolatmenetben, álomban valami?

Figyelt kérdés

Egyre többet gondolok erre, kicsit hosszú lesz ,lehet nem is függnek össze a dolgok,de leírom ami hirtelen eszembe jut.


Szóval egész kis korom óta bennem van hogy mi lett volna ha nem születek meg? Tehát hogy milyen az az "állapot"?

Ilyesmiken gondolkoztam kb már 3-4 évesen. Nem hiszem hogy normális ez hogy egy gyerek ilyesmiket gondol ilyen kis korában.


Másik hogy egész kicsin a szexualitás iránti vágy bennem volt. De gyerekként mindig a felnőtt nőkhöz "vonzódtam", fantáziáltam stb.

Álmomban is legtöbbször erotikus dolgok történtek...

Namármost a való életben nem vagyok sikeres a nőknél (bár volt egy hosszú de sajnos rossz kapcsolatom).

Ezt lehetne ennek betudni hogy azért élem meg álmomban....,de ezek már gyerekként megvoltak,és mostanában meg már nagyon ritkák.

Nagyon szeretném megtalálni a párom, nagyon sokszor jár ezen az agyam,de sajnos nem vagyok sikeres ilyen téren.

Ha sikerül is ismerkedést kezdeményeznem egy hölgyel, már előre tudom hogy úgyis lesz valami ami megakadályozza majd hogy beteljesedjen a dolog.

Például volt hogy elköltözött, vagy kiderült hogy párja van, vagy nálam történt olyan ami miatt meghiúsult a dolog, de olyan is hogy egyszerűen szőrén szálán eltűnt nem lehetett elêrni. Komolyan mindig van valami ami közbejön, sokszor egy oda nem illő hirtelen fordulat.

A lényeg hogy egyre jobban azt érzem ,és a régebbi álmaim miatt is azt gondolom hogy előző életemben biztos olyan lehettem aki kihasználta a nőket. Bűntetésül most meg pont az ellentettje vagyok,mélységesen elítélem ha valaki olyan, nagyon nem értek a nők nyelvén stb...

Mit gondoltok erről , lehet ebben valami, lehet valóban egy bűntetés?

Mert ha már tudnám hogy az, akkor is jobban viselném...


2019. aug. 15. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Szia

Nekem komoly gondolatsim voltak kiskoromban s sokkal bolcsebb voltam mint a többiek mellesleg mindig almodoztam 😊

2019. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Írsz erről 1 es? Érdekel!

Talán én is azt mondom hogy "bölcsebb" voltam a többieknél,vagy hogy az vagyok,de szerintem csak az is lehet hogy sokmindenben jól látom az összefüggéseket.

2019. aug. 15. 23:12
 3/4 Fish1 ***** válasza:

Nem gondolom, hogy az előző életbeli dolgok az okai annak, hogy sikertelen vagy a nőknél. Inkább azt látom oknak, hogy úgy állsz hozzá, hogy valami úgyis közbejön. Ezzel teremted újra és újra a folyamatot. Ha valamihez úgy állsz hozzá, hogy úgyse sikerül, akkor az nagy valószínűséggel úgy is lesz.

Hogy egészen kicsin szexuális gondolataid voltak, nem tudom mi, de attól is függ, hogy hány évesen történt ez. Mert bizonyos korban szerintem természetes,hogy egy gyerek kíváncsi lesz. Én hét évesen pl a felvilágosító könyveket lopkodtam az otthoni könyvespolcról és titokban megnéztem őket :-)

2019. aug. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ******?! ***** válasza:
Szóval ez egy napló? Már az is nagy dolog, hogy 3-4 éves korodból vannak emlékeid, ráadásul abból az időből emlékszel az álmaidra, fantáziálás? Most mindenki emlékezzen vissza miket gondolt, álmodott 3-4 éves korában? Voltaképp már gyermekkorodban romlott voltál. Perverz gyerek voltál és mostanra sokat fejlődtél benne. A nők, a női megérzéseikre hagyatkozva elkerülnek téged... Ez nem azért van, mert előző életedben ki tudja mi voltál, hanem nincs rád igény. Ennek több oka lehet: személyiségbeli okai, kinézet, anyagi háttér stb. A nők szeretik a pénzt, aki tagadja az cselszövő kétszínű nőszemély. Nemtől függetlenül először mindenki a saját kényelmét nézi, mielőtt valóban kötődne a másikhoz. A te esetedben kényelmetlen vagy, mint egy öreg trabi.
2019. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!