Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan lehet előző életből...

Hogyan lehet előző életből hozott párkapcsolati karmát végleg eltörölni?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, de több előző életeimben is férfi voltam, ráadásul az egyikben egy tipikus nőcsábász, tudjátok...a legyet is röptében. Fűvel-fával együtt voltam és minden páromat megcsaltam. A mostani életemben mindent vissza is kaptam: megcsaltak, hazudtak, becsaptak, szemem előtt flörtöltek, megütöttek egyszóval mindent. Ezenfelül mélyen a tudatalattimban nagyon férfiasan gondolkozok és minden férfiról azt gondolom, hogy ugyanolyan farka után rohanó. Erre mondjuk azt, hogy "mindenki magából indul ki". Ebből lett elegem egy éve és úgy döntöttem eleget bűnhődtem már az előző életeim miatt, normális, csinos, tanult és jólelkű ember vagyok és mindennél jobban szeretnék már elköteleződni. Hiába a rengeteg önismereti, spirituális utazás, a sok blokkoldás, mantrázás stb. a tudatalattimban még mindig ott fészkel, hogy minden férfi egy hazug nőcsábász disznó. Tudom, hogy nem, és kérlek ne is bizonygassátok mert tudom, hogy millió normális pasi van, de ezt az átkot cipelem magammal és nem tudom, hogyan tudnám örökre kitörölni az előző életemből hozott tapasztalatokat a tudatalattimból. Tényleg el vagyok keseredve, így ismerkedni sem merek.


Köszönöm a válaszotokat!


2019. aug. 20. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem elkeseríteni akarlak,de valószinű neked azt kell megranulnod,hogy milyen a másik oldalon lenni. A férfiak meg igen,ilyenek is meg olyanok is.Karmát nem lehet letenni semmilyen mantrázáasal, csak igazodni hozzá,illetve ha tudod az " előzményeket" akkor arra koncentrálni hogy vannak normális pasik is :)
2019. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

"Hiába a rengeteg önismereti, spirituális utazás, a sok blokkoldás, mantrázás stb"

Valóban hiába.

Ha súlyos előítélettel szemléled az előtted álló embert - akkor megismerheted? Csak a saját előítéletedet ismerheted meg.

Térj a jelenbe! És figyelj a világra, emberekre, természetre, tárgyakra, mindenre, minden előítélet prekoncepció szándék, hátsó gondolat nélkül.

"el vagyok keseredve, így ismerkedni sem merek." - És amíg ez nem sikerül,amíg nem sikerül SAJÁT csapdádból szabadulni, addig ne akarj senkivel sem járni, barátkozni, mert az is egy hátsó gondolat, aminek letisztulnia kell.

2019. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Nincs én, aminek előző élete lenne. Kezd el magad leválasztani az elmédről és az egódról, és meglátod.
2019. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

25 éves nő vagyok, de több előző életeimben is férfi voltam.


Hölgyem, önnek egy pszichiáterre van szüksége, semmi másra.

2019. aug. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó két hozzászólónak: ha nem hiszel a spiritualitásban és lélekvándorlásban, akkor miért ezt a témakört szemezgeted ezen az oldalon?!!!!!!!
2019. aug. 21. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azonosulsz egy gondolatcsoporttal,vagyis az elméd egy részével és így ràgörcsölsz a párkeresésre.

Az életed valamely más területének szentelj több figyelmet és idővel megtalàlod-akàr keresetlenül is-azt,akit neked szànt a sors/karma(és fordítva) vagy nevezzük akàrhogy.

Bízom benne hogyha képes vagy az előző életeidbe tekinteni,akkor elég türelmes és alàzatos vagy ahhoz hogy meglàsd az igazsàgot és aszerint cselekedj.

2019. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#5

Ez nem hit kérdése. A hitet az elme gyártja le. A spiritualitásban nem lehet hinni. Ha hiszel benne, az már eleve nem az, hanem az elme világa.

A spiritualitást csak megtapasztalni lehet belső munka által. Bármit is mondanál ezekről a tapasztalatokról, már meg is hamisítottad őket.


1. Nincs előző élet, mivel az Univerzum egy egység, ami folyamatosan él, és nem hal meg. Attól, hogy te meghalsz, az Univerzum ugyanúgy tovább él.

2. Te nem az Univerzum egy elkülönülő része vagy, ahogy az egód hiszi, hanem te maga vagy az Univerzum, tehát soha nem halsz meg, így nem is volt előző életed, ahogy következő sem lesz.

3. Az előző két okból kifolyólag nem létezik előző élet, így előző életi karma sem.

4. A karma nem valami misztikus, rajtad kívülálló energia, amit valahogy hatással van rá, hanem a tudati állapotod, amit ebben a pillanatban is megváltoztathatsz.

5. A tudati állapotodat úgy tudod megváltoztatni, ha nem azonosulsz azokkal a gondolatokkal, amik az elmédben keringenek. Kezdd el leválasztani magad az elmédről, és meglátod, hogy te nem egó vagy.

2019. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Keress egy számodra megfelelő, szimpatikus spirituálterapeutát, aki kapcsolati karmaoldást tud neked csinálni.
2019. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!