Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mért akarnak egyes emberek...

Mért akarnak egyes emberek szerelmi kötést csinálni mikor az szinte sose szerelmet hoz az életükbe? Mért nem elégednének meg egy párkapcsolati áldással ami ténylegesen szerelmet és bizalmat hogy a kapcsolatukba?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Önző korlátolt babonás népek akik csak maguknak akarnak jót vagy gondot a másiknak . Letező módszer de nem mindenkinek működik nem mindegy hogy a rontást ki milyen szintű gonosz teszi .
2019. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Mert az emberek még mindig hisznek a varázslókban meg az egyszarvúkban.
2019. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nem tudod felmérni, ki miért teszi.

Tudod mikor hoz boldogtalanságot a szerelmi kötés? Mikor olyanok köttetnek össze, akik tényleg nem egymáshoz illők, esetleg a köttető fél valamilyen anyagi érdekből teszi ezt. Itt tényleg szörnyűségeket szülhet.


Vannak köztetek angyalok. Gyönyörű angyalok küldetéssel. Nem, nem csak olyanok, akik tudják, hogy ők angyalok. Olyanok is vannak, kik mit sem sejtenek. Olyan férfi oldalán érzik csak teljesnek magukat, akik nem éppen egy rózsaszín leányálom. Megcsaládják, kikészítik és elhagyják őket. Menjen el, fusson, meneküljön, talál mást...? Találhat. DE. Nekik a kijelölt férfi a küldetésük. Közülük néhányan rátalálnak a kötésre és rendbe jön minden. A férfi lelke megmentetik egy igazi angyal társaságában.


A szerelem szép, a ragaszkodás szép, az általa megoldott feladat szép, a következmény pedig gyönyörű.


Nem mindenki hoz létre szexuális kapcsolatot az életében egynél több férfival. Nem érted te az okát, de megvan. Mindennek megvan az oka.


Ne ítélkezz. Nem mondom, hogy soha, van amiben lehet. Ebben nem. Ne keresd az értelmét, ez mindenkinek a maga útja. Békességben légy és ne fejtegesd ezt. Mondhatnám... örülj, hogy nincs hozzá közöd. Örülj és élj boldogan.


A mély szeretet nem óvatos.


Valakinek csak egy adatik. "Csak". Valójában az a minden. Nem így vagy vele. Rendben. Ne kérdőjelezd.


💖💖💖 "Tudom, hogy ő más, de ez most más.

Meglökött, beleestem.

Van összefüggés.

Végállomás, beszállás." 💖💖💖


💖💖💖 "Bennem volt. Ő bennem volt, és én benne voltam, együtt voltunk egy végtelen térben, és nem volt egy olyan pont, ahol ő végződött, és én elkezdődtem." 💖💖💖


Még valami: nem hoz magával negatívat, ha őszinte és indkolt. Semmit. Felejtesd el. Koncentrálj magadra.



Még valami: Használja, ki tudja. Plusz Vonzás Törvénye. Tanuljatok.



[link]


Még mindig valami: aki erre készül. Figyeljetek, ki tud ebben segíteni és ne véleményeket kérjetek szüntelenül árlistákkal. Ára van és meg fog találni a megfelelő időben. Szeretlek titeket és nem vagytok egyedül! 💖



Szeretettel: Lukrécya 💖

2019. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Meg tudnád indokolni ezt az állításodat, hogy szerelmet nem hoz?

2019. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én például azért akarok (fogok), mert már ezerszer megpróbáltam nélküle, de nem ment. Nem fogok más férfi karjaiba futni, ha nekem egyszert Őt írták meg és együtt kell lennünk. Abban is biztos vagyok, hogy boldogok leszünk. Már alig várom...
2019. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért nem hoz szerelmet mert nem arra áll össze a mágiai szertartás... Tudom hisz benne vagyok.

A szerelmi kötés az ragaszkodást, elválaszthatatlanságot hoz. Nagyon szép mikor még szeretik egymást... De mikor már nem szeretik sőt már inkább agyon vernék egymást egy lapáttal és egymásra se tudnak már nézni az undortól, még igazából már nyűgök egymás számára na akkor kezdődik a gond. Mert akkor sem tudnak elszakadni egymástól a kötéstől. Ha a kapcsolat amin kötés van megromlik onnantól kezdve nem áldás hanem átok lesz. Nagyon sokan keresnek meg ilyen szerelmi kötéses gonddal. Nem egyszerű levenni róluk ha profi mágus csinálta de megoldható. A párkapcsolati áldás viszont nem kötésről szól hanem fogadalomról amit nem a másik félnek ígérsz hanem magadnak. Nyugodt szívvel és tapasztalattal mondhatom hogy a kapcsolatok ettől a szertartástól sokkal mélyebb és sokkal jobb érzésű lesz. A hozzám eljött emberek olyanokról számoltak be hogy nem lát más arcot a párján kívül. Minden fejen azt az arcot látja. Néha ez az embereket az örülhet határáig tudja sodorni. Ezért volt a kérdés hogy mért kell ez?

2019. júl. 10. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, na de akkor mi van azokkal, akikre olyan kötést tettek, amit nem lehet bontani (pl. fekete esküvő)? Megzavarodnak?
2019. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindent lehet bontani csak tudás és avatás kell hozzá!
2019. júl. 10. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!