Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Volt már hasonló valakivel?

Volt már hasonló valakivel?

Figyelt kérdés
Egész életemben nem talaltám itt a helyem. Azt érzem nagyon sokszor, hogy nekem a 80as 90es években kellene élnem. A zenék az akkori stílusok, hajviselet, ruha, az emberek viselkedése is sokkal másabb volt, voltak igazi férfiak és nők nem a telefon az internet irányította őket. Folyton régi zenéket hallgatok imádom őket a régi filmeket és annyira éltem volna akkor, tudom már nem lehetséges sajnos. De mondjatok valamit amitől megnyugodhatnék. Azt hiszem előző életemben akkor éltem..és hiányzik ha van ilyen egyáltalán. Kiváncsi vagyok van -e valaki még így és ő mit tesz ezzel az érzéssel, és mit tegyek én..
2019. nov. 14. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, vagy túl későn, vagy túl korán jöttem erre a világra. De nálam évszázadok a differencia. A 80 as évek sem volt különb ennél. A rendszerváltás után meg már szinte elviselhetetlen lett. Már a 60adikat taposom, de nincs olyan évjárat amibe visszakívánkoznék.
2019. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén éltem a 80-as és 90-es években is, jó volt szép volt, de elmúlt. Nem lehet visszamenni, akkor inkább az ember a jelenben legyen boldog.
2019. nov. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Márványkoptatott farmer,úvézöld(vagy libafos?) meg pinkszínű kötött pulcsik a marlborós sporttáskával legjobb irányzat volt yesss...óriási karika fülbevaló és Mistic rúzs a csajoknál...csak elméláztam..

Emléxik még valaki arra az időszakra amikor az osztrákok-németek által bejött a vhs kazettás videó és mindenki narrátoros Rendőr akadémiát nézett az országban? :D


A 90-es évek persze már kevésbé volt őrült és ízléstelen,de ott is voltak extrém dolgok....viszont mindeképpen hangulatosabb,lassabb volt ezáltal a társas élet és a barátságok is sokkal mélyebbek,tartalmasabbak voltak,mint a mostani felszínes világban...gondolom tudod,hogy vannak olyan pubok,szórakozóhelyek ahol ezt a világot látod berendezve ugyanazt a hangulatot visszatükrözni..azért ne add fel,az "igazi férfiak"-kal vitatkoznék,rengeteg hülye élt már akkoriban is..


A ritmusa az ami nekem hiányzik,de a kor amelyikben élnék az a viktoriánus korszak gazdagabb rétege...Ha reinkarnációban gondolkodsz,akkor tudod,hogy beszületésnél senki nem találja a helyét és csak próbáljuk felvenni a fonalat,ami nekem segít,az az ha korabeli cuccokkal veszem körbe magam,egyebet nem tehetek...

2019. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit írsz, én 78-ban születtem, és imádtam a 80-as, 90-es éveket. Ha esetleg tényleg akkor ért véget az előző életed, számomra tök érthető, hogy hiányolod. Szerintem fantasztikus hangulata volt, amelynek ma már nyomát sem találom sehol. Illetve de, sikerült egy olyan lakást kibérelnem, ahol néhány ottmaradt tárgy felidézi számomra ezt a két évtizedet, és imádom.

Néha rám is rámtör a tiedhez hasonló nosztalgia egy-egy más kor kapcsán, de aztán eszembe jut, milyen király, hogy vannak antibiotikumok és fájdalomcsillapítás a fogászaton. Tudom, ezek a 80-90-es években is voltak, viszont ma meg van Internet, ami helyesen használva egy áldás a korábbi évtizedekhez képest. Abszolút értem, mi a bajod a mostani világgal, nekem valószínűleg ugyanaz, mégis, vannak dolgok, amelyeket itt és most is lehet szeretni, és hálásnak lenni érte. Az én fiatalságomból pl. teljes egészében hiányzott a könnyedén és gyakorlatilag ingyen elérhető nyelvtanulás, és ez csak egy abból a rengeteg dologból, ami a mai fiataloknak napi szintem elérhető.

2019. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Legalább ti élhettetek akkor..én 99es vagyok. Nekem az ilyesmi nem segitene, en kiakarok menni az utcara setalni vagy elmenni bulizni 1980ban pl...
2019. nov. 16. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, én meg szeretnék újra annyi idős lenni mint te, de nem leszek, és próbálom abban jól érezni magam, ami van. A lehetetlen utáni vágyódás nem vezet sehova.
2019. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!