Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Feloldható családi karma?

Feloldható családi karma?

Figyelt kérdés

Generációk óta megy ez anyai ágon. Mindig korán házasodnak, majd az első szülött lány miután gyermeke lesz, meghal (rákban), a másod szülött pedig mindenkit ápol stb és végül egyedül marad. Majd az ő lányai ezt megismètlik.

Ebben a generációban én vagyok a másodszülött, de már ott nem voltam hajlandó ismètelni, hogy nem mentem férjhez és nincs gyerekem. Viszont egy családi vita kapcsán kijelentettem, hogy nem vagyok hajlandó megismételni a családi sorsot. Addig nagyon úgy festett, hogy gyerekkel vagy gyerek nélkül, de az egyedül maradok és mindenkit ápolok sorsot fogom ismételni. Azóta viszont feje tetejére állt az életem, jó értelemben. Így is megtörhető egy családi karma, ha valaki felismeri a mintát és tudatosan más utat választ? Azóta mintha minden sikerülne..


2020. febr. 25. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem hiszem, hogy feloldhato lenne. Nalunk a csaladi macska mindig szettepi a butort, egyelöre nem tudtuk feloldani a karmat.
2020. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
Ajaja
2020. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Tévúton jársz!

.

A Karma az EGYÉN előző életei tetteinek küvetkezménye, nem pedig családé, csoporté.

Biztosabb az, hogy előző életetekben családotok tagjai nem is ismerték rgymést, mint ellenkezője.

A Karma szerint még az sem valószínű, hogy ugyanabban az időben éltetek.

Miért viselné családod bármely tagja más tetteinek következményeit?

2020. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#kertitörpe 3 cicám van... Karomvágó olló a Fressnapfból. Kaparófa macskamentával. Probléma megoldva... 😂 (humorom még van)

#3 khm olyanról is olvastam vagy 10 éve, hogy temetetlen halott volt egy adott családban és ott is ismétlések akadtak. Majd végül az egyik leszármazott feleségül ment egy temetkezési vállalkozóhoz és beszállt a cégbe. Megszűntek az ismétlődő motìvumok.

2020. febr. 25. 18:46
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, mivel a karma azoknak a hiteknek az összessége, amelyekkel (tudattalanul) azonosulsz. Amikor tudatosan más utat választasz, akkor a karma fölé emelkedsz, és megszabadulsz tőle.
2020. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm 😊
2020. febr. 25. 19:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Fel.


Amit te tapasztalsz a családodban, kedves Kérdező, az az ún. transzgenerációs mintaátadás. A karma így, kulturális mémekben, szokásokban és hiedelmekben is átadódik. Legerősebb karmája mindig az aktuális tettnek van, a múltnak kevésbé. Hogy ha saját motivációdat fel tudod ismerni, akkor van esélyed a kimenetelek megváltoztatására. Mindazonáltal tetteink mozgatórugói nem a tudatos elménk tartalmai között tárolódnak, érdemes mélyebbre ásni, és ott törölni mindazt, ami a múlt vissza-viszzatérő ismétlődését okozza.


Több lehetőséged is van, tudatszintedtől és hitrendszeredtől függően.

2020. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

"ami a múlt vissza-viszzatérő ismétlődését okozza"


Vagyis az egót.

2020. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem karma!

Olvasd el Eric Berne-től a "Sorskönyvet".

2020. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Karma vagy nem karma - rajtad áll vagy bukik, hogy meg akarod-e "törni". Vedd a kezedbe a sorsod irányítását és igenis legyél boldog. Ha rám hallgatsz akkor keress egy odaadó, szerető párt akivel jól megvagytok és vállalj gyereket. Hidd el amikor a kezedben fogod tartani a csöppséget nem fog érdekelni semmilyen karma, boldog leszel. Ezért élj, ne külső dolgok irányítsák az életed.
2020. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!