Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Feloldható családi karma?

Feloldható családi karma?

Figyelt kérdés

Generációk óta megy ez anyai ágon. Mindig korán házasodnak, majd az első szülött lány miután gyermeke lesz, meghal (rákban), a másod szülött pedig mindenkit ápol stb és végül egyedül marad. Majd az ő lányai ezt megismètlik.

Ebben a generációban én vagyok a másodszülött, de már ott nem voltam hajlandó ismètelni, hogy nem mentem férjhez és nincs gyerekem. Viszont egy családi vita kapcsán kijelentettem, hogy nem vagyok hajlandó megismételni a családi sorsot. Addig nagyon úgy festett, hogy gyerekkel vagy gyerek nélkül, de az egyedül maradok és mindenkit ápolok sorsot fogom ismételni. Azóta viszont feje tetejére állt az életem, jó értelemben. Így is megtörhető egy családi karma, ha valaki felismeri a mintát és tudatosan más utat választ? Azóta mintha minden sikerülne..


2020. febr. 25. 18:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Teljesen mindegy minek nevezzük, ismétlődő motívum generációkon keresztül. Bár az első szülött lány megbetegedése és halála rák betegségben nem tudom mennyire lehetne tudatos döntés. Nem hiszem, hogy "már pedig én beteg akarok lenni" tudattalan mantra miatt halnak meg. Ott más lehet a ludas. De ez lényegtelen.

Pusztán az a fontos, hogy változtatható és nem kötelező ismételni. 😁 Ezek szerint jó irányban kapirgálok.

Köszönöm mindenkinek 😉

2020. febr. 26. 08:14
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, lehet illetlen a kérdés, de hányadik generációban vagy?


A kérdésedre válaszul, lehet átok, vagy rontás is. Vagy 'Isteni büntetés 7-ed ízig'

lehetne még szűkíteni 'rákon' belül is, azonos helyen, hasonló jelentés tartalmú stb.

Ha ismétlődésszerű, több pontban is lehetnek hasonlóságok, ismétlések. Párválasztás, döntés, gondolat, érzés. A csomó kialakulása előtt.

2020. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Bár az első szülött lány megbetegedése és halála rák betegségben nem tudom mennyire lehetne tudatos döntés. Nem hiszem, hogy "már pedig én beteg akarok lenni" tudattalan mantra miatt halnak meg."


Azt nem választhatod meg, hogy mi történjen a külvilágban, tehát hogy megjelenjen e a betegség vagy sem, csak a tudatállapotodat választhatod meg, ami által eldől, hogy hogy érzed magad a betegséggel. A betegségekkel nincs semmi baj. Ugyanúgy a játék részei, mint bármi más az életben. Persze ez nem azt jelenti, hogy el kell fogadnod a betegséget, és hogy ne akarj kigyógyulni belőle, hanem hogy egyszerűen csak nincs értelme belső ellenállást, vagyis szenvedést, fájdalmat létrehozni a betegség meglétéből. A karma akkor jön létre, amikor azonosulsz a beteg identitással, és betegként, áldozatként tekintesz magadra, vagy ha letargikus, szenvedő állapotba kerülsz miatta, és többé nem látod értelmét semminek. Ha ma kimutatnák, hogy rákos vagy, annak nem lenne muszáj benned bármilyen negativitást kelteni. A karma tehát, hogy azonosulsz e a játékkal, aminek része a betegség is. Ha tudnád, hogy az élet csak egy szimulációs játék, akkor az ég világon semmilyen problémát nem hoznál létre a betegségből. Sőt, még élveznéd is, hogy a betegséged megléte ellenére milyen felszabadult, örömteli vagy, és hogy így is képes vagy élvezni az életet.

2020. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves #13-as...én második gyermek vagyok. A nővérem már 6 éve meghalt.


Szerencsére én nem vagyok beteg 😊

2020. febr. 26. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!