Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez vajon milyen kapcsolat...

Ez vajon milyen kapcsolat lehetett?

Figyelt kérdés

Csak 2 hónapig voltunk együtt mégis az egész annyira intenzív volt. Olyan fura volt mintha saját magammal találkoztam volna csak kicsit eretlenebb formában (mintha én lettem volna az 2-3 évvel ezelőtt). Jelen volt a feltétel nélküli szeretet a hibaival együtt megszerettem. Már legelőször is olyan érzésem volt mi tha évek óta ismerném. Nagyon egymásra voltunk hangolodva egyszerre mondtunk ki dolgokat a szemünkkel kommunikáltunk.

Aztán bevallotta hogy megijedt a múltban vele történő negatív tapasztalatai elojottek félelem formájában és szakított velem szinte elmenekult.

Nem tudom mit tegyek jelenleg. Nem szeretném még annyiban hagyni a dolgot érzem hogy ennek nem csak ennyinek kellett lennie.

20/L



2020. jan. 27. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlítottatok egymásra
2020. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lelkitárs.
2020. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!