Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van itt olyan aki hisz a...

Van itt olyan aki hisz a reinkarnációban, de nem akar másik nemű lenni? Hisztek ebben?

Figyelt kérdés
Tehát fiú vagy, de nem akarsz semmiképpen lány lenni. Sokkal jobb fiúnak létezni. Ahogy ez a lányoknál is így van. A lányok sem akarnak fiúnak létezni szerintem. Remélem újjászületés előtt meg tudjuk tervezni az életünket. Tehát, hogy melyik város, ország, időben stb... Mit gondoltok?

2020. jún. 8. 21:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%
Ha választhattam volna, hogy hova szülessek és kikhez, egészen biztosan nem itt lennék most. Ebből kifolyólag nem hiszek ebben, hogy lehetséges lenne. Egyébként én szívesen lennék inkább lány, nekik sokkal könnyebb. Akárki akármit mondhat, de ha nem vagy beszédes, akkor fiúként véged. Mindig a fiú az, aki meghódítja a lányt, de ha erre fiúként nem vagy képes, egyedül maradsz. Ha lány vagy, csak várod, hogy ez bekövetkezzen és kedvedre válogatsz.
2020. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Aha. És arra mit mondasz, hogy mielőtt megszületsz, akkor teljesen elfelejted a túlvilági és az előző életed létezését? Szó szerint elfelejted.
2020. jún. 8. 21:50
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én abban hiszek amit leirtál a kerdesedben+amit leirtál a valaszodban az első hozzaszolonak.

Azért is hiszek ebben,mert engem régen kereszténynek neveltek,de soha nem tudtam elképzelni,hogy halál után a mennyországba(vagy pokolba) kerülünk. És utána mi lesz,örökké ott dekkolok? Én ezt elég nehezen tudom elkepzelni. Aztán utána olvastam jobban is ennek,így végül ma már tényleg a reinkarnacioban hiszek.

Az hogy milyen nemű lennék,nekem mindegy,az a fontos hogy rossz helyre ne szulessek. De a reinkarnáció szerint nem csak emberként szulethetunk újjá hanem más élőlény vagy tárgyként is.

2020. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Igen, ezt tudom. És mikor cáfoltam? Nem arról beszéltem, hogy elfelejtek-e előző életeimből bármit, hanem hogy ha választhatok magamnak családot, akkor nem egy ilyet választanék.

2020. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

ma 22:17 a biblia nem azt írja, hogy megsemmisülünk a feltámadásig? :O


ma 22:19 lehet, hogy a születésed előtt nem tudtad, hogy ilyen rossz lesz az életed. Azt hitted pl. hogy nyersz a lottón stb... :) mit gondoltok?

2020. jún. 8. 22:23
 6/27 anonim ***** válasza:
8%

Hát én nem tudok olyanról,hogy megsemmisülünk,lehet így van,de a lenyeg végül mindenki a mennybe vagy pokolba kerül a Biblia szerint.


#1 Érdekes amit mondasz,mert ma már egyre többet hallani,hogy felcserelodtek a szerepek,inkább a lányok futnak a fiúk után. És én is ezt tapasztalom lányként

2020. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%

De a reinkarnáció szerint nem csak emberként szulethetunk újjá hanem más élőlény vagy tárgyként is."


Tárgyként? Akkor telefonom előző életében egy állat volt? Én meg egy i7-es cpu leszek mi?

2020. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

#7

Hát ez nem teljesen így van:)

Mivel amit felsoroltal azok ember alkotta tárgyak.

Én olyanokra gondoltam mint pl:kavics,kő,fa stb.

De ha nem értesz,hozzá és érdekel ajánlom,olvass utána,sok könyv van erről.

De ha nem hiszel ilyenekbe,nem bizonygatni akarom,szimplán csak leirom,hogy én mibe hiszek.

2020. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
Én ezzel foglalkozzok keress nyugodtan
2020. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Én szívesen lennék más nemű. Transznemű vagyok, és tök szívesen kipróbálnám, milyen lehet ciszneműnek lenni. Tök jó érzés lehet, ha az embert elfogadják úgy, ahogy van, és nem kell mindennap abból választani, hogy vagy önmagamtól teljesen idegennek mutatom magam, vagy pedig önmagamat adom és egész nap azon rettegek, hogy mikor fognak emiatt belém kötni. Ha lehetne választani, hogy a következő életemben ki leszek, akkor biztos, hogy cisznemű akarnék lenni. Hogy ezen belül milyen nemű, az tök mindegy.
2020. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!