Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért nem tudok kellő spirituá...

Miért nem tudok kellő spirituális energiát összegyűjteni, hogy tovább fejlesszem magam?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem? Először is mindezidáig szkeptikus voltam, sosem hittem az ezoterikus dolgokban.


Azonban néhány héttel ezelőtt véletlenül le zuhantam a lépcsőről, mert részeg voltam, és nem tudtam stabilizálni az egyensúlyérzékemet.


Bevertem a fejem, de ekkor hirtelen olyan emlékek támadták meg az agyamat, amik nem ebben az életben történtek velem.


Miután visszanyertem az előző életem emlékeit, spirituális energiát akartam a testembe koncentrálni, de egy cseppnyi szellem energiát sem éreztem a környezetemben.


Ekkor rájöttem, hogy nem tudok tovább fejlődni, azonban semmi kedvem feladni. Eldöntöttem, hogy én leszek ennek a mindennek az ura, aki káoszt hoz erre a halandó világra!



2020. júl. 11. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

*Ekkor rájöttem, hogy nem tudok tovább fejlődni, azonban semmi kedvem feladni. Eldöntöttem, hogy én leszek ennek a mindennek az ura, aki káoszt hoz erre a halandó világra!



Ezek szerint már megkaptad odafentről a tevékenységeid gyümölcsét.

2020. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Aranyos :D
2020. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Eldöntöttem, hogy én leszek ennek a mindennek az ura, aki káoszt hoz erre a halandó világra!" Oké. Akkor folytasd az alkoholizmust, meglesz a hatása garantáltan.
2020. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az alkohol növeli az IQ-t és megtisztítja a csontvelőt, boldogság hormonok termel, mely során feloldódik a stressz és feszültség. Állítólag elősegíti a spirituális fejlődést, ami által elerhetjük végső megvilágosodást.
2020. júl. 11. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

"Azonban néhány héttel ezelőtt véletlenül le zuhantam a lépcsőről, mert részeg voltam"


Igyál többször és járj lépcsőházakba, hátha...

2020. júl. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ádehoyg ***** válasza:
Az önjelölt bohóc aki nem is vicces.... ez elég szánalmas. Többre tényleg nem futotta?
2020. júl. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!