Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vannak előző életes emlékeitek...

Vannak előző életes emlékeitek, álmaitok? És mennyire hisztek benne?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Vannak. Teljesen.
2019. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

A lélek egy intelligencia, aminek nincs identitása. Ez az intelligencia van jelen minden élő és élettelenben az Univerzumban. Nincs te lelked, én lelkem. Így előző és következő élet sem létezik, mivel az élet sosem szűnik meg. Ha meg is hal a tested, az élet ugyanúgy tovább létezik az Univerzumban, így nem halt meg végső soron semmi, ami igazi.

Csak akkor hiszel a halálban, ha az emberi formával és az egóval azonosulsz.

2019. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
A halálban nem hinni kell, utolsó, hanem elfogadni. Mert az eljön érted, ha hiszel benne, ha nem. És jól teszed, ha úgy éled az életedet, hogy csak ez az egy van. Bármit is akarsz elérni, azt MOST kell, nem érsz rá gatyázni, mert többé nem lesz rá módod.
2019. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

2. akkor a te nem léted és nemtudásod, tudati kivetülése használta, az illúzió által létrejött billentyűzet gombjait, egy általunk nem ismert oldalra?

vagy csak én hiszem azt hogy a kérdező kérdezett, előttem három válaszoló válaszolt és én egy a kérdező kérdésére válaszoló válaszára válaszolok... :D

persze hogy vannak előző életes emlékeim, álmaim, de hogy az egy alternatív valóság-e vagy sugallat, vagy az valóban a múlt-e abban nem vagyok biztos. A 3. válaszoló viszont jól mondja, ez az élet a legfontosabb. Azok az emlékek esetleg mankóként szolgálhatnak, egy döntésben, nem pedig karóként.


Hogy a fizikai halál létezik-e, az meg mióta ezoterikus kérdés? a búza megnő és kiszárad, s a magjából új búza nő, ami keletkezik az el is pusztul ez az élet rendje...

2019. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
34%
Az agy elképesztő álmokat kreál ahogy regenerálódik, van sok emlékem de nem az előző életemből, hanem álmokból, jók és rosszak. Nincs előző élet, sem utána levő, ez az egy edatott nekünk, használjuk jól! Az újjászületés alap, hiszen a lebomló testünkböl más állatok fejlesztik majd a testüket, de ettől még nem leszünk kukacok és nem emlékezünk emberi létünkre:)
2019. szept. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Könyv is készült ebben a témában,ahol gyerekek részletesen beszámolnak előző életükről.Nem újdonság ez,a gyerekek láthatják a szellemeket,van aki beszél is velük,5-7éves korig megvan ez a képességük.Te döntöd el hiszel e benne,vagy sem.
2019. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak,de nem teljesen emlékszem rájuk.:(
2019. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!