Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha van egy házaspár akik...

Ha van egy házaspár akik nagyon szeretik egymást, de az egyik meghal. Aki itt marad másik párt talál, vele él tovább. Szerintetek az örök életben kivel fog együtt lenni? Aki meghalt lehet, hogy várja őt, mit fog érezni ha rájön hiába?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 15:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Mindenkivel együtt leszünk az örök létben. Mi leszünk az örök lét. Nincs olyan, hogy vár. Mindenki ott van. Az időn kívül létezik. A lelkünk ott van. A lelküből épül fel az örök. Mind együtt vagyunk. Egy vagyunk.
2020. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
Akivel szeretne.
2020. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem odaat nincs kisajatitas, semmi sem tukorkepe az itteninek. Talan fel is oldodik az en.

Talan nem linearis az ido. Nem kell valasztani, abban biztos vagyok.

2020. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, a lélektárs témában kéne keresned a választ.

Az ugye általános tapasztalat, hogy a legtöbb ember életében egyszer találja meg azt, aki úgy igazán az igazi... Ettől függetlenül persze lehet több kisebb nagyobb szerelme is. De ha rátalál a lélektársára, az egészen különleges, más, mint a többi. Vele már több életen át terveztek, nem veszítik egymást szem elől sosem. Nos, odaát is, állítólag vannak lélek csoportok, akikkel itt a földi életben is és azután is együtt sétálunk az utunkon.

Szóval szerintem, ha létezik reinkarnáció, egyik kapcsolat sem "megy kárba", csupán átértékelődik. A lelki kapocs biztos megmarad minden pároddal valamilyen szinten, aki volt.

Odaát szerintem nem számít, hogy egy ilyen volt társhoz (lélekhez) kötődsz, vagy akár sokkal többhöz.

2020. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Legyenszépnapod! válasza:
22%
A keresztény hit szerint a mennyországban az emberek már nem házasodnak és nem szerelmesek egymásba
2020. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ja.."csodás" lehet ott is...
2020. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Erre sajnos senki sem tud válaszolni, kár rajta agyalni
2020. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés...bár még nyári.

Nekem volt egy nagy Szerelmem aki meghalt... azt mondom igazi lelki társ volt, el se tudtuk képzelni egymás nélkül. Azt hittem belehalok mikor elment...több mint 2 évig kinlodtam vegül megpróbálkoztam hogy egy-két programra találjak barátot... Mondanom se kell igy talált rám mostani Párom.. és meggyőződésem, hogy ő odafentről küldte nekem mert tudta mire van szükségem.

Hogy kit szeretek jobban? Nehéz kérdés... Ma már csak egy szép emlék nekem de akivel együtt vagyok őt szeretem... Aki meghalt azzal mélyebb lelki kapcsolatunk volt de idő volt mig oda jutottunk es nem tartom kizártnak hogy mi is eljutunk odáig.

2020. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!