Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit rontottam el előző életeim...

Mit rontottam el előző életeimben ha nem sikerülnek a párkapcsolataim?

Figyelt kérdés
Mindegyik nagyon szépen indul, ígéretes jövő van kilátásban, jól érezzük magunkat együtt, minden a legnagyobb rendben van, aztán valamiért elkezd hanyatlani az egész, tönkremennek. Vagy egy másik nő kerül a képbe vagy egyszerűen valami megmagyarázhatatlan akadály van előttem és akárhogy küzdök ellene nem sikerül legyőzni őket. Nem sikerül elérni a kiteljesedett, harmonikus, fejlődő kapcsolatot. Teljes és tiszta szívből szerettem azokat, akikkel dolgom volt ebben az életben. Valami többről van itt szó úgy érzem. Hogy lehet ezeket oldani?
2020. okt. 11. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Te voltál a nagy giggolo és kihasználtad a nőket.
2020. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez az én fejemben is megfordult.
2020. okt. 11. 12:26
 3/10 Grimfox ***** válasza:
88%

Lehet hogy tényleg előző életből hozott karma, de az is lehet, hogy a személyiségedbe olyan elemek épültek be születésedtől felnőtté válásodig, amik akadályoznak ebben. Először a szűk, majd a tág családi környezetből, majd a baráti körből, ahogy egyre idősebb lettél. Ezeket a viselkedési, gondolkodási, és érzelemmintázatokat kell először végigvizsgálni, ha ezekben nem találsz választ arra, miért alakulnak így a dolgaid, akkor lehet elkezdeni a karmikus hozomány lehetőségén. Ha hibás mintáról van szó, könnyebb megoldani, mert csak meg kell találni, fel kell ismerni, úgy kell cselekedni, hogy az adott minta ne szólhasson bele. Ha sikereket érsz el, ezek a minták idővel átíródnak. Ha végül kiderül, hogy mégis karmikus a probléma forrása, akkor fel kell ismerni, konkrétan milyen módon befolyásolja a karma az életed ezen területét. Mivel újra, és újra megtörténik az általad leírt dolog, ez azt jelenti, hogy a karma nem egyenlítődik ki, mert valamilyen módon akadályozod, például újra, és újra olyan hibát követsz el, ami tovább táplálja ezt a karmikus hatást. Ha nem táplálod tovább, és képes kiegyenlítődni, akkor nem fog több gondot okozni mindaddig, amíg ugyanabba a hibába nem esel.

De valószínűbb az első verzió, a hibás mintázatokkal. A kettő keveréke a legvalószínűbb, azaz olyan karmával születtél, hogy már gyerekként összeszedted ezeket a mintákat, amikor még nem tudsz tudatosan dönteni. Ha ez így van, akkor a karma kiegyenlítődött, de a minták bent maradtak, mert a személyiség részévé váltak, és ugyanúgy orvosolhatók, mintha a karmának nem lett volna közvetlen behatása a dologra, azaz az első verzióban leírtak szerint.

Bocs a hosszú válaszért.

2020. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ezen már én is gondolkoztam, hogy valami büntetés lehet amiért minden kapcsolatom viszonylag hamar tönkremegy és látszólag ok nélkül. Nem tudom miért lehet ez, de mindíg ez van. Nincsennek vészes elvárásaim lányok felé, nagyon hűséges típus is vagyok meg minden, de valami "gond" mindíg akad amiről nem tudok és választ se tudok kapni soha. Tényleg mint egy átok. Mikor mélyebb érzelmeim vannak, akkor egyszerűen beüt és végetvet mindennek.
2020. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Es gibt nur ein Leben. So etwas, wie Reinkarnation existiert nicht.
2020. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy nem szereztél ehhez elég tapasztalatot. Bár ezt nem nevezném hibának.
2020. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha leírod előző életeid ténykedéeit, rá tudunk világítani, mit és mikor rontottál el.
2020. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont az a terület, ahol sokkal inkább a jelen számít, semmint a múlt. Ezeket a párkapcsolatokat ebben az életedben "rontottad" el, nem az előzőkben. Sajnos jelenleg - a fejlett világban - egyre nehezebben működnek az ősi párválasztási és pármegtartási technikák, ezért ebben az életedben könnyen lehet, hogy sokkal nagyobb kihívás a párválasztás, és a fajfenntartás nemes feladata, mint a korábbiakban volt.
2020. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
SVT-t tudom ajánlani. Spirituális választerápia. Pont ez a lényege, hogy felfedi a múltból hozott programokat, amik blokkolják a jelen eseményeit, majd kitisztítja őket
2020. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem sok jó kis kapcsolatom volt, mind klassz volt, és viszonylag hosszú ideig tartott.

De azt figyeltem meg, hogy kb. 2 év a tűréshatárom, és utána elkezdtem leépíteni a másikat. És szépen szakítottunk is. Sőt, válásom is volt.

A válás után is voltak komoly kapcsolataim, együtt élős is, és annak is véget vetettem. Utána volt pár lazább kapcsolatom, és elindult nálam a személyiségfejlődés, rájöttem, hogy a hiba persze mindkét félben van, de a sajátomat akkor ismertem fel. Valami olyan lehetett a háttérben, hogy féltem az elköteleződéstől, hogy már sose leszek szabad, és közben féltem tudat alatt a csalódástól is, így még időben kiléptem belőle. Minden kapcsolat a másik félnek is egy belső fejlődés volt. Mindketten jobban megismertük magunkat, és tanultunk a hibáinkból.

Én azóta már férjhez mentem újra, már tudom, hogy mit nem szabad újra elkövetnem, már lassan 6 éve vagyunk együtt, és ugyanúgy érezek iránta mint a legelején, nincs már bennem semmi kétség, hogy le tudjuk együtt élni az életet. Így nem is cseszegetjük egymást, békésen élünk, sokkal jobb ez a nyugalom, mint ami feszkókat vittem a korábbi kapcsolatokba. :D

Szóval inkább a pszichológia felé fordulnék, az önismeret irányába, minthogy másban, netán a múltban keressem a hibát. :)

34L

2020. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!