Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Csak velem van olyan, mintha...

GyBlanka54 kérdése:

Csak velem van olyan, mintha ismernék egy történelmi személyt vagy egy adott kort, mintha ott éltem volna?

Figyelt kérdés
Történelem órán szóba került Rákóczi, és volt egy olyan érzésem, mintha ismertem volna, de nem csak úgy, mint egy híres embert, azaz úgy értem, hogy egész közelről, mint egy barát/bajtárs akár több is, nem tudom biztosan.

2021. febr. 11. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem te vagy Rákóczi reinkarnációja. Érzem!4
2021. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
16%
szerintem csak veled van ez. Szomplán megmaradtál hülyének.
2021. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Másokat is ismerek akik valahogy ismernek olyan helyeket ahol életükben nem jártak vagy ismernek fel neveket/személyeket. Nem vagy egyedül. :)
2021. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig az az érzésem, mintha a lovagok korában éltem volna, vagy valahol Keleten.

Nem vagy egyedül!

2021. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Velem ilyen még nem volt. Viszont egy ismerősöm szerelmes volt Rákócziba, amikor tanultak róla és a mai napig a hosszú hajú pasik a zsánerei.:)))
2021. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is bejönnek a hosszú hajú pasik.🤣
2021. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!