Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki gyilkos volt előző...

Ha valaki gyilkos volt előző életében reinkarnalodhat rendes embernek??

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak lehet hogy következőleg ő lesz egy gyilkos áldozata.
2021. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Szomorú, de nagyon gonosz, nagyon tudatosan negatív emberek is reinkarnálódnak emberként.

A Teremtő nem tesz különbséget a szabad akaratban, mert nem "befolyásolhatja a játékot".

Mindenesetre sokkal de sokkal kevesebb tudatos negatív lény van így itt, mint pozítív.

2021. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

A válasz a kérdésedre ugyanaz, mint erre:

Lehet-e rendes ember MÁR EBBEN AZ ÉLETÉBEN valaki?

2021. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az életedben kell rendesnek lenned, hogy után learathasd az eredményt....és sokkal több megvilágosodott van szerintem testben, mint általában gondolnánk.
2021. febr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kicsit keveredés van itt, nem reikarnálódnak, hanem újjászületnek!


A reikarnálódás, hasonló az újjászületéshez ,de teljesen más.

A reinarnálódás egyugyanazon életen belül van.


Újjászületést szerettél volna kérdezni.

A válasz arra igen, de lehet következő vagy akár következő életben áldozatnak születik le, vagy akár hozzátartozóját veszíti így el.

Olyan külsővel is leszülethet ,hogy ne tudjon ártani senkinek sem,(törpe, mozgássérült stb...)

2021. márc. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. márc. 3. 04:42
 7/14 anonim ***** válasza:

5 Az újjászületés szó az, ami kettős értelmű ez esetben Újjászülethet valaki még ebben az életében, szellemi értelemben. Megtérhet. Ez a magyar nyelvben így használatos.


És a reinkarnáció pedig ugyanazt jelenti, csak külföldiül. Re - újra in - bele carne - hús, újra testet öltés.

2021. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A reikarnáció ugyanazon életen belüli újjászületés, pl soha nem beszélt valaki spanyolul, reikarnálódás után akár csak spanyolul beszél senkit nem ismer és azt sem tudja hol van, mivel másik lélek reikarnálódott a testében,

Az ujjászületésnél felmegy a lélek , és néha rögtön , de általában egy jó idő után születik le újra.

2021. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8 rendben van, járjunk együtt utána.

[link]

"A lélekvándorlás, vagy latin szóval a reinkarnáció"

"Egyes keleti vallások szerint az újjászületések sorozata, az ún. szanszára mindaddig folytatódik"


lélekvándorlás, reinkarnáció, újjászületés, szamszara - nekem szinonímáknak tűnnek.

Ha van egyéb forrásod, oszd meg kérlek velünk. Köszönöm!

2021. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm amit írsz ,a linket nem nézem meg! Átesnénk a bizonygatásba, ami nekem nem érdekem, nem célom.

Én így tudom ,hogy mi a kettő között a különbség, te máshogy.

Sajnálom ,ha rád akartam erőltetni az én véleményemet.

Engem abszolút nem érdekel, nem zavar hogy neked más a nézeted.

Üdv.

2021. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!