Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki gyilkos volt előző...

Ha valaki gyilkos volt előző életében reinkarnalodhat rendes embernek??

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 20:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10 Kedves válaszoló, egyáltalán nem erőltettél semmit, te így tudod, én úgy. Azt hittem eddig, hogy jól tudom. Számomra evidens volt eddig az egyezés, nem találtam még más magyarázatot egyik vagy másik szóra. Üdv, én is.
2021. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
🤔 semmi gind
2021. márc. 4. 15:22
 13/14 anonim válasza:
Ha valaki az ún. lélekvándorlást komolyan veszi, annak elmentek otthonról. Vagy még nagyon gyerek.
2021. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
43%

"pl soha nem beszélt valaki spanyolul, reikarnálódás után akár csak spanyolul beszél"


A "természetfeletti jelenségek" közös tulajdonsága a zavarosban való halászás, hogy mások elbeszélésére kell hagyatkozni, hogy sohasem ott történik, ahol te vagy, hogy sohasem lehet gondosan dokumentálni, bizonyítani - esetleg valami mérhető, de szakértelem híján a következtetések már hibásak és tudománytalanok (pl. statisztikailag szignifikánsnak kiáltanak ki jelentéktelen eltéréseket mérésekben, így létezik a telepátia is), esetleg meg sem történik, mert nem hiszel benne eléggé és a többi. :-)


Ezek ősrégi, több ezer éves rágógumik, fogékony éveinkben túl szoktunk lenni a vágyon, hogy mindenáron találjunk ilyen "rejtett" jelenségeket. El kell fogadni, hogy az élet annyi, amennyi, és rájönni, hogy ezek nélkül is milyen végtelenül izgalmas és változatos ez a világ és hogy mennyi felfedeznivaló van benne.

2021. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!