Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Gyerekkor óta tartó víziszony...

Gyerekkor óta tartó víziszony mindenképp előző életbeli vízbefulladást jelez?

Figyelt kérdés
Kisbabaként utáltam vízben fürdeni, sírtam, hisztiztem. Gyerekkorom óta már akkor elkap egy erős félelem, "menekülnöm kell innen" érzés, ha például folyó vagy tó közelébe érek. Igyekszem kerülni a vízpartot amennyire lehet. Nyílván ezek után nem csoda, ha sosem tanultam meg úszni sem a pánikolásaim miatt.

2021. márc. 21. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Persze mindenképpen előző élet, véletlenül sem a terhesség alatt, és utáni szorongó anya...
2021. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Vagy szimplán mikor baba voltál nem ügyeltek rád fürdésnél, és víz alá kerülhettél egy rövid időre, ezért hisztiztél utána fürdésnél, mert az ijedtség megmaradt.
2021. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
90%
Nálam pont ugyanez van, mint a kérdezőnél. Már kiskoromban alig tudtak fürdetni, mert iszonyúan féltem a víztől, és hisztiztem. Később se lett jobb. A különbség annyi, hogy én - hála egy nagyon jó oktatónak - megtanultam végül úszni kb. 18 évesen. De ettől a félelmem még ott van a víztől, a strandon is max. napozok. Én is gondoltam már rá, hogy honnan jöhet ez? Ha tényleg az előző életből - már ha tényleg van -, akkor az sok mindent megmagyarázhatna. De ezen csak egy jó hipnózishoz értő pszichológus tudna segíteni, ha egyáltalán.
2021. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Fiatalkorodba történt valami amitől fóbiád lett.
2021. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is a 4-é.

Erre vannak módok H kiderítse vagy spirituális vagy tudományos úton. A jelen élet problémáira először a jelenben kell kutakodni...

2021. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
7%
Szimpla veszettség.
2021. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

A kesobbi viziszony ugy is kialakulhat, hogy a szuletes utani elso tiz napban nem furdetik a babat, csak attorolgetik nedves ronggyal. A reflex, az osztonos viz-ismeret eltunik, ahogyan pl a labujjakkal megragadott ceruza reflex is eltunik.

A viziszonykonnyebben lekuzdheto, ha pszichologus is segit benne, plusz belegondolsz, hogy 9 honapig "viz"-ben voltal.

2021. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha egy előző életbeli, traumatikus halálodnak a hozadéka a fóbiád, akkor van egy jó oldala is a dolognak, jelesül az, hogy ezt a fajta megtapasztalást már magadévá tetted, így a jövőben előreláthatólag már nem kell majd átesned rajta! :)
2021. márc. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Látom, le van pontozva aki nem az ezoterikus vonalon válaszol.. Értem én hogy érdekesebb varázslatot belemagyarázni mindenbe, de ez nem fog a kérdezőn segíteni. Márpedig a víziszonnyal nehéz lehet együtt élni.
2021. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

Elemi félelmek mindannyiunkban vannak, ez a több ezer év evolúció hozadéka. Akár előző, akár mostani élet, nem mindegy?

Te hogy szüntetnéd meg ezt?

Én egy pohár vízzel kezdeném.

2021. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!