Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akik emlékeznek másik emanáció...

Akik emlékeznek másik emanációjukra, inkarnációjukra, "életükre"! Hogyan sikerült emlékeznetek? Valamilyen módszert használtatok vagy mindig is emlékeztetek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy.
2021. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én csak a kisgyerekkoromra emlékszem, sokaknak ez is fura.
2021. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2. Jó a memóriád. Ez jó dolog. A születésedre is emlékszel?
2021. máj. 15. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Arra nem, de 3 éves koromra pl elég részletesen
2021. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
előző élet meditációval... pár dolgot "megnéztem" amire kíváncsi voltam, de igazából rájöttem, felesleges ezzel foglalkozni, a mostani életet kell élni-megélni... (esetleg ha van vmi lelki probléma amire nem találsz magyarázatot a mostani életedből, akkor érdemes megnézni nem ered-e előző életből)
2021. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Regressziós hipnózis során (amit szakember végez) elvileg feltörhetnek az elméd tudatalattijából az előző életeid valamelyikéből emlékek (események, emberek, képek). Habár olvastam, hogy sokszor nem történik meg, mert az információ veszélyeztetné annak a karmának a ledolgozását-, annak az életfeladatnak a teljesítését, amiért itt és most, ebben az időben, helyen, a mostani testedben éled az életed.


Másik: a kisgyermekek (általában úgy 4-5 éves korig) sokszor képesek információkat mondani az előző életükről (általában szórványosan), mivel az ő lelkük még nem kapcsolódott olyan szinten az új testükhöz/porhüvelyükhöz mint az az idősebb korosztályoknál, a tudatalattijukból még könnyebben törnek a felszínre valamelyik korábbi létezésük (előző életből a legtöbb ember esetében több van, kivételt a kezdő lelkek jelentenek, akik még nem, vagy még csak elenyésző számú alkalommal születtek le a Földre) emlékei.


Röviden ennyit tudnék hozzászólni...

2021. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Önhipnózissal.
2021. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Én hiszek abban hogy létező dolog, de amiről itt beszélnek ez nem erről szól. Az agy képes legyártani hamis emlékeket! Nézz körbe kérdező sok a szuggerálható ember akikben erős tévképzeteket alakítanak ki mások, és alakítanak ki magukban is. Másrészt ez egy üzletág is! A hipnózis nem képes csodákra, ha semmit nem tudsz előhívni akkor más sem fogja tudni ezt neked! Belemagyaráznak hülyeségeket a dolgokba, és mások hülyeségeit is elhiszik. Meditálhatsz amennyit akarsz, probálkozhatsz önhipnozissal, meg szakemberhez is elmehetsz, de semmit nem fogsz előhívni, csak beképzelsz dolgokat. A negyede nem úgy van amiket itt egyesek magukba szugerálnak, vagy beléjük szugerálták.
2021. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

#5. és #7, bővebben?

#5. Elérhető az a meditáció könyvben leírva vagy az interneten? Szeretném kipróbálni. Tudsz leírást, könyvcímet vagy linket adni?

#7. Azt hogyan csináltad és mennyi idő alatt sikerült?


Jó lenne, ha még visszanéznétek és a válasz jöhet akár privátban is.

2021. jún. 5. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!