Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nagyon vágyom Ázsiába azon...

Nagyon vágyom Ázsiába azon belül Kínába, és Japánba. Azt érzem hogy volt egy másik családom. És haza akarok menni. A mostanit is nagyon szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Dejavu illetve honvágyam van már több éve. De még sosem jártam ott.

Lehetséges lenne hogy előző életemben ott éltem? A kettő közül?


2020. dec. 21. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Menj
2020. dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Lehetséges persze.

Én nem tudom ott éltem e de azt igen, hogy ott kell élnem Japánba :D

Hogy ezt véghez vigyem gazdagnak kell lennem és megtanulni a nyelvet.

Jelenleg elég jó úton haladok, hogy véghezvigyem. Sok sikert neked is :D

2020. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Grimfox ***** válasza:
79%
Ha a jelenlegi családodat szereted, akkor velük van fontosabb köteléked, nem Ázsiával. Persze van rá mód, hogy mindkettőt válaszd, csak ahhoz rengeteg erőfeszítés, és áldozathozatal kell. Sok utazás, sok dologról való lemondás, kemény munka olyan helyen, ami lehetővé teszi, hogy a világ két sarka között ingázz. Viszont így egyik helyen sem tudsz teljes értékűen élni, és emiatt az ok, amiért ilyen helyzetbe születtél, valószínű megmarad. Célszerűbb dönteni, és azt az életet élni teljes értékkel, amelyik mellett döntöttél.
2020. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:O
2020. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így érzem.

Van egy ilyen erős érzésem hogy Kínába kell költöznöm.

valamiért nagyon szimpatizálok azzal az országgal, kultúrával, mindennel ami az országról szól.

Japán is nagyon tetszik.

2020. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Túlzsúfolt, rabszolga munka terén élharcos mindkét ország. A kínai eléggé beképzelt kissé igénytelen nép. És a híres kínai kommunizmus. Külföldiként nem is fog adni nagyon senki munkát. Gyárakba olyan munkák vannak hogy nem otthon alszol hanem ledölsz az asztalra! A másik híres dolog a kínai hajléktalantüskék a városban. Tizen alszanak egy szobában matracokon meg hasonlók.
2020. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezek kiutazni, hogy itthon felépítem a vállalkozásomat és utána kimenni. Jó ha mindig automatikusan folyik be a pénz. Ráadásul tényleg nem egy olcsó ország és nehéz munkát találni, tehát ha kint jóéletet akarsz akkor már alapból jó ha sok pénzel indulsz.
2020. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!