Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A házasságkötés összeköti a...

A házasságkötés összeköti a lelkeket a jelen életen túl is?

Figyelt kérdés
Lehet hülye a megfogalmazás, és a témában sem vagyok igazán jártas, szóval bocsi, ha hülyeséget kérdezek. A lényeg, hogy anno volt egy srác, aki tizen évig szerelmes volt belém/vágyott rám, közben végig volt (ugyanaz) a barátnője. A vonzalom nem volt kölcsönös és régóta nem is találkoztunk. Ezzel a sráccal rendszeresen álmodtam, a sztori szinte mindig ugyan az volt, hogy én vagyok valahol, ő megjelenik és folyamatosan próbál a közelemben lenni, hozzám érni. A srác megházasodott, azóta egyszer sem álmodtam vele. Anno egyszer megkérdeztem egy hozzá értőtől, hogy hogy lehet, hogy ilyen erős kötődése lehet ilyen sokáig irántam, mikor egyébként a barátnőjével is mindig jól éltek, összeillettek, de mégis mindig ott voltam gondolatban (elmondása szerint). A megkérdezett illető azt mondta, hogy anno már voltunk házasok korábbi életeinkben, onnan eredhet nála ez a karmikus vágy és a kötődés. Viszont mióta megházasodott, egyszer sem álmodtam vele és ő is teljesen másképp beszél a feleségéről, mint eddig. Innen jött a gondolat, hogy vajon a házasságkötésnek van valami karmikus ereje? Vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg ezt a kérdést. Hogy azzal, hogy valaki házasságot köt (őszintén, szerelemből, hittel), a következő életekben is lesz egy erősebb kötődés, mint az "átlagos"? Lesz valami komolyabb szövetség a lelkek közt ezáltal?

2021. máj. 27. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
:) A leány testvéred volt mégpedig a kis húgod innen a lelki kötödés
2021. máj. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézzük reálisan az emberek közötti továbbszületést. Vessük fel az állítást hogy létezik mindkettő, akkor 8-9% az esélyed 1 embernek hogy europába születik. Ezen belül kisebb hogy 1 országba. Mégkisebb hogy 1 megyébe, város stb. Magyarul hogy ugyanazzal kerülj egy élőhelyre az is kisebb mint 0.5%. De ha 1 élőhelyen is vagy, akkor is sem biztos hogy valaha ismerni fogtok egymást, mert költözés is opció.
2021. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem véletlenül, valószínűség alapján mennek a leszületések...tudatos, célirányos, és eggyes lelkek szeretnek életeken át egymás közelébe leszületni, testvérként, barátként, szülőként, gyerekként egymásnak.
2021. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grimfox ***** válasza:
85%

2. a születés helye, és ideje nem randomizált. A karma határozza meg, hol, és mikor fogsz megszületni. Ne esély kérdése.

A házasságkötés maga nem okoz életeken át tart karmát. "Amíg a halál el nem választ". Az együtt töltött idő, akár házastársakként, akár házasságon kívül, de szerelmi viszonyban, már okozhat. De nem kötelező jellegű, hogy a következő életben is szerelemként fog jelentkezni a karma hatása. Kötődésként, az nagyon valószínű, de a kötődésnek sok erős formája van.

2021. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 A karmikus kapcsolat egyértelmű, biztos voltunk már sok mindenei egymásnak, de itt most nem ez volt a kérdés.


Köszönöm szépen a válaszokat :)

2021. jún. 1. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz jó


Bár bocsánat Hölgyem

2021. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!