Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek abban, hogy nem...

Girlll3 kérdése:

Hisztek abban, hogy nem befolyásolhatjátok az életetek?

Figyelt kérdés
Tanultam valamit, nem abban dolgozom. Igyekeztem egészséges maradni, lebetegedtem és ez a betegség nem megelőzhető volt, hanem genetikai. Találkozom emberekkel, de nem alakulnak úgy a kapcsolataim és azt se tudom befolyásolni, hogy kit szeressek, ahogy szerintem mások sem. Hogy gondolkoztok erről? Előre megírt a sorsunk? Mert bosszantó, hogy én azt érzem, tehetek bármit, nem befolyásol semmit se érdemben.

2021. jún. 9. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Posszants egy borsodit, oszt nem lesz több problémád az életben.
2021. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Van amit nem lehet, de a 99% van azért van beleszólásunk.
2021. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1-es nem nyavalygásképp írtam, de érdekelne a dolgok működése, mert megfigyeléseim alapján az ember tervez és isten végez.
2021. jún. 9. 19:13
 4/17 anonim válasza:
100%
Szerintem csokkenteni tudjuk az eselyet dolgoknak. Pl megtanulja a gyerek a temazaro elott a lecket, nagyobb esellyel kap jo jegyet ra, de az is lehet, marha makja lesz es ki tudja puskazni az egeszet lebukas nelkul. Az uton az autovezeto betartja a szabalyokat, minden nap megteszel mindent az egeszsegedert.... Stb. De meg igy is radeshet egy kilazult cserep a tetorol es meghalhatsz. 100%osan nem tudjuk kezben tartani a dolgokat. De attal se retteghetunk, mikor esik rank az a cserep, mert akkor meg abba betegszunk bele, hogy aggodunk. Fair vagy nem fair, ez van.
2021. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Baromság. Az élet egy kész random domino, amiben véletlenszerűen bármi (is) megtörténhet. Az, hogyan alakul az életed, csakis attól függ, hogy Te hogyan reagálsz a véletlenszerű eseményekre. Nem kell a tipikus jóembernek sem lenned, csak jól kell lereagálnod a változásokat. Ez ott kezdődik hogy beismered, nem irányíthatod az életedet, mert külső események is befolyásolhatják, amikre nincs ráhatásod, ellenben eldöntheted mit kezdesz azzal, amit az élet eléd rak. Ha jó döntéseket hozol, előrébb fogsz haladni.

Én nagyon nem hiszek a sorsban. Magát a "hinni" szót is gyűlölöm, mert a hit az vak, nem objektív.

2021. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Azt biztosan tudod befolyásolni hogyan reagálsz az eseményekre, szituációkra amit az élet hoz. Ez pedig nagyon sok jövőbeli eseményt meghatároz.
2021. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Van sors. Én hiszek benne. Minden el van döntve előre. Lehet támadni a véleményemet, de nem fogok vitatkozni senkivel. Csak pár százalék amit mi irányítunk az életünkből. De ha véletlenül nem arrafelé haladunk, ami megvan írva, a sors akkor is arra felé fog terelni, nem fogja engeni hogy máskép follyon le. Tudom, mert átéltem.
2021. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az élet egy sakkjátszma, és te a feketével vagy. Alapjában véve te válaszolsz a fehér lépéseire, de ha elég okos vagy, a végén te irányítod a játékot, és az lesz, amit te szeretnél.
2021. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Van előre elrendeltetettség és van mellette a szabad akarat. A hitrendszered, meggyőződéseid, beidegződéseid, válaszreakcióid irányítják az életed. Az van, amit hiszel magadról és a világról körülötted. Mindenki a saját valóságát teremti.
2021. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
#8 Ez egy nagyon találó hasonlat!
2021. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!