Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egyik éjszaka azt álmodtam, hogy terhes lettem véletlen aztán párommal elmendtem dolgozni és ilyen kőműves ként dolgoztam. Aztán haza mentünk hozzánk. Van egy kerti tavunk és vendégségben volt egy kisebb család. Apáékkal beszélgettek és volt egy fiuk aki bele esett a tavunkba. Mindenki csak nézte én meg utánna ugrottam a vízben kerestem a fiú buborékait és lementem érte mivel már hideg volt féltem, hogy az én babámnak baja esik, de akkor is bele mentem a fiúért. Aztán mikor kijöttünk a vízből mind a ketten meztelenek voltunk a fiú fázott így felvettem az ölembe és sírva öleltem magamhoz. Azért aggódtam, hogy a babám meghal. Párom büszke volt rám és bement a lakásba velünk és betakart minket egy szőnyeggel.

Mit jelenthet? Napi szinten eszembe jut és bevillannak képek erről.

Előre köszönöm a válaszokat!



2020. nov. 30. 11:51
 1/4 horcila válasza:
Ha a nő magát látja állapotosnak, akkor valami újat vár az élettől. Állapotosnak lenni, beteljesül a vágy.Tó: termékenység szimbólum:asszociáció a magzatvízre. Tiszta vizet látni: sikert és nyereséget ígér.Vízben fuldoklónak segíteni:egy veszélyes helyzetben nagy bátorsággal és hidegvérrel leszünk úrrá.Ha álmunkban sírunk, ébren nevetni fogunk.
2020. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ! 😊
2020. dec. 3. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz gond :)

Az a fiú az álmodban neked köszönhette az életét


És amugy gratulálok 😊

2020. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Bocsi, lehet hülye kérdés, de mihez gratulálsz? 😅

2020. dec. 18. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!