Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az a kisfiú aki kétszer is...

Az a kisfiú aki kétszer is meghalt, látta Jézus Urunk & angyalait! Ez várhat a túlvilágon? Már kezdesz hinni?

Figyelt kérdés

"Jézusért teszek. Tudom, hogy ő valós. Tudom, hogy az angyalok léteznek. Tudom, hogy létezik a mennyország. Láttam Jézust. Tudom, hogy ő ott van.” – nyilatkozta London."


Egy egészen elképesztő történet. Tudom hogy a szkeptikusok azzal szoktak jönni, hogy csak hallucináció, de ez a kisfiú kétszer is meghalt. Látta a halott nagybátyát és két halott testvérét, akiről nem is beszéltek neki. A túlvilágon találkozott velük. Beszélt Jézus urunkkal és angyailavl is. Ez vár reánk felebarátom?


[link]



2021. júl. 13. 21:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Akik itt gúnyolódnak, azok mit keresnek az ezotéria kérdéseknél?! Felnőtt családos komoly emberek, gondolom... inkább csak komolynak hiszitek magatokat, közben ide jártok gúnyolódni, mint valami kis ovisok, ilyenkor nem tűnik fel hogy valami talan nem stimmel veletek?! Lehet lepontozni, idétlenek!
2021. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Missi_Key ***** válasza:
22%
troll vagy-e barátom vagy csak google fordítót használsz?
2021. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%

Az nem számít ugye gúnyolódásnak, ha azt írom: A kérdés nemtudáson, hazugságon alapul?

Amit a cikk írója a kisfiúra hivatkozással állít, merő átverés.

A kisfiú, ha látta a Mennyországot, látnia kellett azt is, hogy ott egy teremtett lélek sincs, teljesen üres.

Ha nem így lenne, akkor elvetni kéne a Bibliának az Utolsó Ítéletről szóló tanait, hiszen majd akkor, Jézus itélete alapján lesznek lakói a Mennynek és a Pokolnak is.

Jézusra hivatkozni a Biblia tanításával ellenkezően blaszfémia!

2021. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
71%

13.-as. A reakcióm kifejezetten a gúnyolódóknak szólt, nem pedig a témát VALÓBAN targyalóknak, sem a VALÓDI vitatóknak.

Totál szkeptikusok ide járnak az ezoteria kategóriába gúnyolódni. Ez nevetséges! Nem az a nevetséges hogy ki-ki miben hisz. Hanem ez az ostoba gúnyolódás. Nézz körül az ezo katehóriában, tele van ilyenekkel. Minek jön ide ha semmiben sem hisz, masokat bántani? Próbalom elképzelni ezeket az embereket a valódi környezetükben, ahogy épp írják a tüskéiket hát eleggé idétlen, én meg csak feszt görgethetek... A beszélgetés, a gondolatok erdekelnek, nem az, ki tud találekonyabban gúnyosabb lenni.

2021. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem gondoltál arra, hogy itt mi mindenféle média és ateista/materialista tudósok által kreált a nihillizmus irányába ösztönző vásárlásmániákusokká programoznak minket a hatalom csúcsán lévő alattomos, gerinctelen illuminátusok miközben a boldogságot a jóság és önzetlen szeretet felé vezető egyszerű úton kell keresni?👌💖
2021. okt. 15. 18:02
 16/25 anonim ***** válasza:
72%

Nem olvastam el a leírást.

Nem nyitottam meg a linket.


A halál utáni élmények nagyja egy olyan élmény, amit spirituális vezetőik manipulálnak.

Aki látja jézust, az már nem igazán vehető komolyan, mert ő csak egy random ember volt, aki 2000 éve a földön volt. Aki jézust mint különleges pizicíó képviselőjét látja, az valójában a saját személyes spirituális fejlődéséhez kapott egy erősen manipulált látomást.


Ha igazán kíváncsi vagy, mi lesz halál után, akkor olvasd el anita moorjani halálközeli élményét.


Minden leírás, amiben az érzelmek, a végtelenség, az egység nem első számú szerepet tőlt, csak helyeket lát, de ugyanúgy emberi elméje van, az mind egytől egyig egy személyreszabott élmény, amit fentről manipuláltak.

2021. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
18%
Igen a halál után a mennyország vagy pokol van. Itt a földön kell elfogadni a keresztáldozatot és megtérni.
2021. dec. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%
A bolondok menyországa amit írsz kérdező. Ha valaki bármi ilyesmit tapasztal külső hatást más entitás által, pl egy megjelenő szeretted az azt jelenti hogy csapdába akarnak csalni. Nem az isten létére bizonyíték az ilyesmi, vagy ha megjelenik váratlanúl a szűzmária vagy Jézus hanem hogy egy börtönbolygón rabszolgák vagyunk! A keresztények terén ha Jézus. Köztudott történelem erőszakkal terjesztették a vallást szadista módon! Embereket gyilkoltak, kínoztak, gyerekeket programoznak keresztény családokban és iskolákban a mai napig evvel a szeméttel! A budhizmus, iszlám, zsidó vallás ugyan az az agymosás! Vedd ki az istent és az egy valakit a tanításaikból, helyettesísd be más lények csoportjával és nézd meg miről is beszélnek. Mint egy csapat robot ami maga képtelen megérteni hogy mit is mondott ki! Mintha egy géppel elmondatnád hogy hülye rabszolga vagyok, de a gép nem érti meg hogy kimondta! És a baj hogy a szemed előtt lehet akármennyi bizonyíték, úgy programozva vagy hogy képtelen leszel megérteni. Programozva vagy hogy elutasítsd és támadd megvédd a poklot amiben élsz.
2022. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
álhír oldalról linkelt baromság miatt kezdjek el hinni? Hagyjál már baszdki
2022. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
40%

Igen, ez vár ránk! Akkor is, ha elhiszed és akkor is, ha nem.

Egy nap mindenki találkozik Istennel és akkor majd el kell számolni azzal, amit itt a földön cselekedtünk. Így aztán nem mindenki nyer bebocsátást a mennyek országába, van akire a pokol vár.

2022. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!