Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az a kisfiú aki kétszer is...

Az a kisfiú aki kétszer is meghalt, látta Jézus Urunk & angyalait! Ez várhat a túlvilágon? Már kezdesz hinni?

Figyelt kérdés

"Jézusért teszek. Tudom, hogy ő valós. Tudom, hogy az angyalok léteznek. Tudom, hogy létezik a mennyország. Láttam Jézust. Tudom, hogy ő ott van.” – nyilatkozta London."


Egy egészen elképesztő történet. Tudom hogy a szkeptikusok azzal szoktak jönni, hogy csak hallucináció, de ez a kisfiú kétszer is meghalt. Látta a halott nagybátyát és két halott testvérét, akiről nem is beszéltek neki. A túlvilágon találkozott velük. Beszélt Jézus urunkkal és angyailavl is. Ez vár reánk felebarátom?


[link]



2021. júl. 13. 21:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%

Most komolyan évente ki fogod ezt emelni?


Mert nem, nem hiszünk benne és évről évrel egyre kevesebben hisznek a kereszténységben.

Sajnálom.

De ez van.

2022. júl. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy neked nem mind1 hogy az emberek miben hiszen? Minek kell itt reklámozni, hogy léteznek-e vagy sem? Téged prófétává léptetett elő Isten, hogy hirdesd a vallást vagy neked nincs elég hited azért kell, hogy többen is elhigyjék vagy mi?


-Képzeld engem egyáltalán nem mozgat meg a téma, konkrétan nem érdekel, hogy létezik-e vagy sem, majd ha meghalok akkor megtudom és megbeszélem személyesen velük (Istennel és Jézussal ha tényleg léteznek) a bűneimet meg hogy mit miért csináltam. De az kifejezetten idegesítő amikor ilyen önjelölt próféták becsengetnek hozzám szombat délelőtt és leszólítgatnak az aluljárókban és erőszakosan mondják az "igét", na nálam ezzel épp az ellenkezőjét érik el, amit szeretnének...

2022. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 NTBS ***** válasza:
49%
Én eddig is hittem a feltámadásban.
2022. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Na sikerült 2023-ban is kiemelni.


#22

"Amúgy neked nem mind1 hogy az emberek miben hiszen?"

Nem.

A hited informálja a tetteid.

Ha olyan dolgokban hiszel, ami nem valós, az problémát okozhat.


"Minek kell itt reklámozni, hogy léteznek-e vagy sem?"

Szóval aki nem hisz istenben és kinyílvánítja, hogy egy hatalmas logikai hiba, az reklámoz?


De hogy nektek saját kategóriátok van, a vallás témakör és ezotéria az oké.

Ez egy sztorira emlékeztet a Bibliából.

Már nem most olvastam, szóval bocsi ha nem szóról szóra pontos.


Szóval volt egy pásztor akinek volt 100 birkája, de a szomszédjának csak 1.

Aztán irigység vezérelte és megölte vagy elrabolta a szomszéd birkáját.

Na most te pont ezt csinálod :D


"Téged prófétává léptetett elő"

Nincsenek próféták.


"hogy hirdesd a vallást"

Milyen vallást hirdetünk?


"vagy neked nincs elég hited"

A hit semmire sem jó.

Nekem nulla hitem van és az a probléma, hogy a hit nem egy megbízható út az igazsághoz.


"hogy többen is elhigyjék vagy mi?"

Amikor nem tudod elmondani, hogy miért és miben hiszel, az nem az én problémám.


"Képzeld engem egyáltalán nem mozgat meg a téma"

Ezért írtál egy kommentet panaszkodva másokról. Értem.



A probléma ott kezdődik, hogy nem ismered a Bibliád.

Mert akkor az utolsó bekezdést nem írtad volna le.

2023. jún. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én materialista vagyok, nem gúnyolódni jöttem, de mivel a kérdező úgy tette fel a kérdést, hogy "Már kezdesz hinni?" ebből úgy veszem, hogy a szkeptikusokat is megszólítja, szóval miért ne. (Minden kommentet nem olvastam)


Nem, nem hiszek továbbra sem. Amikor az agyban csökken az oxigén mert már nem pumpálja a vért a szív tovább, ilyenkor szerintem is hallucinálhat az ember. Meg amúgy valahol azt olvastam, hogy bizonyos anyagok szabadulnak fel az agyban ilyenkor, de ebben megyek bele jobban, mert pontosan nem emlékszem már, hogy mik. A lényeg az, hogy ezt szerintem csak az agy produkálja. Most az, hogy kétszer is leállt a gyerek szíve, ez nem befolyásol semmit, attól, még okoz ilyeneket az agy. Eleve az is gyanús, hogy nem sok ideig volt szerencsére az a fiú halott. Én azért "megnézném", hogy mit lát, érez egy több órás, vagy több hónapos halott.

Az, hogy a srác ilyeneket látott az amúgy nem véletlen, de nem azért mert van menny, hanem azért mert sokat jelent, hogy az a gyermek ilyen neveltetést kapott. A tudatalattijában elültették a szülei azt a képet, miszerint létezik Isten, Jézus, menny. Persze, hogy ebben hitt akkor az a kisgyerek, nyilván ez áll hozzá közel, de ez már pszichológia, ami meg már evilági dolog.

Tehát ha én a reinkarnációban hinnék, akkor halálom pillanatában azt látnám, hogy én már egy teljesen másik testben vagyok, egy másik helyen?


Nem gondolom, hogy ez 100%-ig őszinte cikk vagy akik ezeket állítják. Lehet, hogy látta a Mennyországot, de azt már nem hiszem, hogy pont innen tudta meg apja halálát vagy a vetéléseket. Ezt már bárki állíthatja egy jó sztoriért.

márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!