Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért visel meg ilyen szinten...

Miért visel meg ilyen szinten egy ismeretlen ember halála?

Figyelt kérdés

Nem rég meghalt valaki, akit szemelyesen nem ismertem, sőt szót sem váltottam vele, mégis olyan szinten megvisel, mintha egy közeli család tagról lenne szó. Álmodni is szoktam vele illetve a párjáról(később tudtam meg, h házas volt), sokszor álmodok elhunytakkal, persze nem mind sima álom, sokszor üzenet is van benne.

Lehet ez valami előző életbeli dolog v más miatt van? Köszi a válaszokat!



2021. szept. 4. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Híresség az illető? Akkor szokott ilyen előfordulni, hogy hiába nem ismerted személyesen, a dalai / versei pl. úgy érzed, hogy annyira tükrözik a te érzelmeidet, hogy egyszerűen úgy érzed, egy kellemes ismerősöd halt meg.
2021. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* bocsi a szóismétlésért
2021. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
én is odáig vagyok egy drifter pasiért, nagyon kár hogy 2013ban meghalt, ha nem így történt volna, tuti megkerestem volna úgy érzem nagyon sok közös lett volna bennünk
2021. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

arra emlékeztet, hogy halandóak vagyunk mind és mindenkinek vannak szerettei


csak gondolj bele ha te meghalsz kinek fogsz hiányozni? ha valakinek igen, akkor azért vagy szomorú, ha nem akkor meg azért, mert senkid sincs

2021. okt. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!