Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Évek óta meditálok rendszerese...

Évek óta meditálok rendszeresen és egy ideje úgy érzem magam, mint egy vén ember (úgy értem lélekben), mintha legalább 600 éves lennék, illetve szinte minden ember körülöttem buta kis, tudatlan gyermeknek tűnik a szemeimben, miért van ez?

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 22:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
62%

Spirituális ego. 😀

Valóban rengeteg tudatlan, kicsinyes ember van. De szerintem ez a "tudatosság" inkább egy skála. Nem lehet elválasztani ennyire élesen, hogy tudatlan biorobotok/spirituális felsőbbrendű lények. Hogyan ítéled ezt meg kívülről? Bizonyos szempontból épp ez a lényeg sztem, hogy a hétköznapokban mit tudunk megvalósítani a spiritualitásból. Kivéve persze, aki szerzetes lesz, vagy ilyesmi. De az elég nagy szélsőség. Szóval hiába látunk át összefüggéseket, attól még ugyanúgy dolgozni kell, be kell fizetni a gázszámlát... stb.

2021. szept. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
Ezen sok ember átesik. Az egyik neve az, hogy spirituális ego. Az igazi Én nem a személyiség, nem az ego, nem ezek a gondolatok. Ha az igazat keresed, nem az elkülönültséget találod a végén, hanem az egységet.
2021. szept. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 l0m3x ***** válasza:
71%
#11-12-es Ha az ember kiegyensújozott akkor elérhet egy "felsőbb" élményt. Viszont a mindennapjainkban ez majdnem kivitelezhetetlen. Egy pillanatig érezhetjük akár az örök létet és az Isteni érzést, de pár nap és elmúlik... Pedig nagyon megnyugtató. Nem promótálnék gyógyszert, de a pszihón is ezzel játszanak. Lelassítják az időt, hogy legyen időd kiheverni a problémát.Azaz Te lelassúlsz de az agyad pörög. Így a trauma nem 3év csak 12 hónap vagy fele se...
2021. szept. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 l0m3x ***** válasza:
63%
Jut eszembe... Ha elhagyod magad, és akár öngyilkolósra gondolsz, mert úgy érzed 600 éves vagy. Várj vele!!! Rendbeszedődnek a dolgok. Idő! Mindennek kell egy kis idő...
2021. szept. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
76%

Nyuszika, és ettől a sok buta, tudatlan embertől kérdezel? :D

Ó bocsánat, Uram.


Mély tisztelettel Ő Bölcsessége

2021. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 l0m3x ***** válasza:
100%
#15 Ha már az Úrhoz foházkodsz, akkor remélem nem tanácsoltá semmit :) Kicsit felemás :)
2021. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
76%
Mert egy troll vagy aki már 3x teszi fel ugyanazt a kérdést, és aki nagy eséllyel még soha nem meditált. Ezért van.
2021. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
27%
Sztem lehet hogy előjöttek az előző élet beli tapasztalások vagy lélekben fejlődtél sokat
2021. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem véletlenül magadba szívtad a környezeted gondját, baját.És nemcsak a mostani, hanem az évszázadok alatt összegyűlteket is.
2021. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy orvosi egyetem végzős bulijába, hidd el minden fesőbrendűségkomplexusod el fogntűnni. 🤣🤣🤣
2021. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!