Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Évek óta meditálok rendszerese...

Évek óta meditálok rendszeresen és egy ideje úgy érzem magam, mint egy vén ember (úgy értem lélekben), mintha legalább 600 éves lennék, illetve szinte minden ember körülöttem buta kis, tudatlan gyermeknek tűnik a szemeimben, miért van ez?

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 22:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%

Hát igen az emberiség egyik fele szőke, a másik pedig sötét ez alól sajnos nincs kivétel.

És igazából ténynek is vehető...

De míg mások tudatlanságán dunk, szenvedünk addig épp annyira vagyunk tudatlanok. Csak vágyódók vagyunk a felsőbbrendűségre. S az a tudás minek a birtokában vagyunk az addig szrt se ér...

Mindenki tudja, hogy mindenki hülye. Bravó rájöttél tudatában vagy, akkor akár boldog is lehetnél az arogáns szenvedő okoska törp helyett. 😉

2021. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
45%
Mer azok is, elég gáz, mikor melóba a csbcs megy..
2021. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 l0m3x ***** válasza:
50%
#21-es. Hogyan is írhat valaki jó választ ha a gondolatot sem tudja leírni... Hiteltelen okoskodó.
2021. szept. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Girlll3 ***** válasza:
35%

Ha el is gondolkodunk az életen, akkor sem lesz másképp

Dolgozni kell, hogy megélj és az ember társas lény, emiatt van párkapcsolata és a végén alapít családot. Egyébként igen, rohadtul börtönszerű az egész. Egész nap a főnök és idegen emberek mondják meg mit tegyél, hogy befizethesd a csekkeket és egyél. Szívem szerint csak utaznék és egyedül mennék. Minden kötöttséget itt hagynék, mert sose érzem Magam szabadnak.

2021. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A meditációk hatalmat adnak. Nem csoda, hogy így kezded érezni magad.
2021. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

#23 honnét veszed, hogy hitetlen vagyok?

A másikat nem vitatom, felesleges lenne. De a hitetlen azért fájt.

Mert amit írtam az sem tesz többet annál, hogy "te sem vagy különb".

2021. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
26-os és még olvasni se tudsz. Azt írták neked, hogy "hiteltelen", nem "hitetlen".
2021. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

😂 kajak, de ez van. Nem vagyok tökéletes.

És ezzel most mivel is vagy több? Elégedett vagy? többet érsz? Nagyobb az önbizalmad az önbecsülésed, a fizetésed? Növeli a boldogságod, az örömöd, hogy nyelvtani hibákat keresel?

Vagy felhúz és bosszant? Annak ellenére, hogy ha elbszott is érted...

Mert ha az utóbbi akkor te sem vagy több sem jobb.


Kva egyszerű, amúgy leszrni és nevetni egyet más és önmagunk hibáin. Csak tisztában kell lennünk önmagunk előnyeivel és hátrányaival. A többi meg ha poén ahogy szenved S fő a levében. Pl. Szenved de a segítséget nem fogadja el, megoldhatatlan vagy más problémáin szenved, agyal. Destruktív és hisztis...


Vagy együtt lehet örülni az örömén. Pl előlépetés, házasság gyermekáldás, jobb körülmények.


Ha neked nem hitetlen okoskodó, hanem hiteltelen okoskodó vagyok ám legyen. Neked az leszek.😉 Ezen változtatni nem tudok és nem is akarok. Anonim felhasználók vagyunk egy anonim oldalon.

Ennél többet nem ér... Sőt talán még sok is.

2021. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28-as nevetek is a hibáidon, meg ahogy próbálod önigazolni magad a regényeddel.
2021. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Akkor oks.

Nem érzem hogy önigazolnom kéne..

Csak érdekelt, miért tartasz hitetlennek, de benéztem és hiteltelen volt. Az meg, az ez van kategória. A többi rizsára meg ennyi válasz elég.

2021. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!