Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért tapasztalom azt a szűk...

Miért tapasztalom azt a szűk környezetemben, hogy mintha rendkívül sok ember megragadott volna egy gyerek szintjén érzelmileg? Lehetséges, hogy ennyi tudatlan lélek van most a Földön?

Figyelt kérdés

Hogy magyarázzam el, amit akarok kérdezni?

Tehát lehetséges, hogy mivel Hawkins szerint is az emberiség most nagyon alacsony tudatszinten mozog, ezért van, hogy ennyi éretlen gondolkodású, gyereklelkű ember él a Földön?

Én már 18 évesen is sokkal tudatosabb voltam, mint a környezetemben lévő mostani 18 évesek. Nem hinném, hogy csak a világ torzulása (értékrendek) lenne az oka. Kell itt lenni valami folyamatnak, ami által ez a sok éretlen lélek tanulhat nem?


Hiszek a reinkarnációban, a semmiből nem lehet valami új létrejöttét előidézni. Egy egyszerű példa: a műanyag ásványvizes flakon, ami most mellettem van, nem semmiből lett, hanem műanyagból. A műanyagot is külön összetevők alkotják. Tehát ha nem is koncentrálva, de szétszórva megvoltak mindig is az összetevők a Földön, s ezt egybegyúrva állították elő.


F/24


2012. dec. 28. 20:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%

A semmiből tényleg nem lesz valami, de a reinkarnáció lélekvándorlást jelent. Lélek meg nem létezik, tehát semmi, ezért nem is csinál semmit.

Ki az isten az a Hawkins? Én csak S.W. Hawking kozmológust meg R. Dawkins evolúcióbiológust, etológust ismerem.

2012. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
21%
Ha a reinkarnációban hiszel. akkor te is megmaradtál egy gyerek szintjén. Ők szeretik a meséket.
2012. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat. Ne trollkodjatok!
2012. dec. 28. 21:35
 4/28 anonim ***** válasza:
Há' rendbe' van édes egy komám, de ki az a Hawkins? Igazán beavathatnál a nagy titokba. Ha megkérdőjelezzük a nagy elméleteidet, az trollkodás a te világodban?
2012. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Olvasd el, művelődj. Ne trollkodj, semmilyen elméletem nincs nekem itt, csak kérdést tettem fel.


[link]

2012. dec. 28. 21:47
 6/28 anonim ***** válasza:
20%

Az érzelmi szintnek semmi köze az ezotériához.

Ez mind pszichológiai probléma,ha ilyen emberekkel vagy körülvéve.

Ennek sok oka lehet,például az,amit te is mondtál:a (rossz értelemben)változó értékrend.

2012. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Az ezoterikus olvasmányok nem alkalmasak művelődésre, sajna. Pénzt meg akkor se adnék ezért a könyvért, ha fegyvert szorítanának a fejemhez.

Amúgy teljesen igazad van ebben a reinkarnáió dologban meg a többi repülő biszbasz is mind valóság, Hawkins meg nyilvánvalóan megfejtette a világ titkát, te meg az öreg golyóbis legtudatosabb lénye vagy, tehát holtsicher, hogy reptilián varázslóként születsz újjá.

2012. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy személyeskedésbe mentek bele, amikor egy szóval nem bántottalak titeket. Én csak egy kérdésre akartam értelmes válaszokat kapni, és felhoztam egy kutató könyvét, aki orvos. Nem számít.
2012. dec. 28. 22:04
 9/28 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

Az én válaszommal mi volt a baj?

2012. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Lényegében semmi, de azért erős kijelentés volt Tőled, hogy ez ezotéria téma. Ez annál több, Hawkins nem egy mezei kutató, ha utána nézel.
2012. dec. 28. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!