Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Számodra milyen spirituális...

Számodra milyen spirituális élmény, tapasztalat adott értelmet a halandó, múlandó életednek, miért kell élni, mi értelme a létezésnek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

A szeretet. Hogy felelős vagyok a rám bízottakért. A gyerekemért. A kutyáimért. A macskáimért. És ha nem is lennék olyan szerencsés soha, hogy lehessen gyerekem, mindig van egy kutya vagy egy cica, aki nélkülem meghalna.

Nem olyan nehéz értelmet találni az életben. A legjobb, ha önmagáért a létezésért szeretünk élni. Azt mondta egy ismerősöm egy öngyikossági próbálkozáson túl levő ismerősünknek, hogy halott lehet időtlen időkig is majd. Élni viszont csak most van lehetősége.

Nekem önmagában a létezés kevés, szeretet nélkül üresnek érzem. Így van ezzel a legtöbb gazdátlan kivert kutya is. Szeretet nélkül elsorvad ember, állat is. Láttam én már állatkereskedés kirakatában két madárkát egymás vállára hajtott fejjel pihenni. Egy óra múlva visszamentem, még mindig úgy üldögéltek.

Ha nincs senki, akire álmomban hajthatnám a fejem, nem igaz, hogy nem lehet találni senkit, aki szívesen hozzám bújna. Lehet, hogy nem a szőke herceget fehér lovon és nem is Hófehérkét, de annyi elhagyott állat van, akiktől olyan minőségi szeretetet kaphat az ember, amire vágyott. Én nem becsülöm ezt le. Most is olvastam egy németjuhászról, a gazdája halála után menhelyre került és egy év múlva meghalt. Nem volt egy magányos ember, aki befogadja. Pedig mennyi szeretetet adhatott volna.:( És mennyi szeretetre lett volna még szüksége.

2021. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Nem spirituális volt. Öngyilkos akartam lenni döntenem kellett kilépek, vagy élek tovább és megoldom az életem "NAGY" gondjait.


Spirituális talán ha annak nevezhető, az álmaim voltak számtalanszor meghaltam...

Hogy mi az értelme, nem tudom de egyre kevésbé érdekel. Az utódaimnak akarok könnyebb és jobb életet mint az enyém.

2021. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

A létezés.

Hogy kitőltsd lehetőleg pozitív energiával. Valamint mankó nélkül fejlődj.

2021. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!