Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tapasztalatok spirituális...

Tapasztalatok spirituális sátánizmusban, wiccában, mágiában?

Figyelt kérdés

Érdekelnének saját tapasztalatok ebben a témában, hogy ismerkedtetek meg vele, milyen érzelmek fűznek hozzá?

A spirituális sátánizmusban érdekelne Lucifer bukásának valódi háttértörténete, és Lucifer valódi természete. Nem érem be annyival hogy gondoszkodik, mert gonosz.

Mondhatnám, hogy keresem az "igazságot". Minden viszonylagos, a saját bőrömön tapasztalva valósággá válik. Kedvelem a tudományokat, főleg a pszichológiát. Érdekes az emberi elme, viselkedés és emberi reakciók. Ennek tanulok jelenleg.

Viszont, úgy érzem hogy még így is baromi távol állok ahhoz, hogy lássam a valóságot, az eredendő igazságot. A mágiára fogékony vagyok, egy látó és empata ismerősöm szerint. Először a spirituális sátánizmusban merültem el, de komolyabb dologba nem fogtam bele, csak egy szimpla meditációs gyakorlat volt. Este éreztem hogy valaki/valami odalép az ágyam mellé, letérdel pont oda ahol a fejem van és arccal felém ül. Aztán valamit a fülembe suttogott. A szavakat nem tudtam kivenni, csak annyi maradt meg hogy egy nem túl mély férfi hang volt. A történésekkor teljesen éber voltam, alvásparalízis vagy rémálom kilőve. Egyébként jelenlétet gyakran érzékelek, az volt az első alkalom hogy hozzám is szólt. Többnyire csak leülnek az ágyam szélére, majd vagy eltünnek, vagy én alszom el. Félni nem szoktam, mert kellemes meleget árasztanak magukból. Ha ez számít, több hozzátartozóm elhunyt, az ikertestvérem is.

Viszont...a fenti eset más volt. Nem éreztem se hideget, se meleget, csak a jelenlétet és a tömény energiát. Talán kicsit fenyegető is volt, bár inkább csak érdekeltem őt. Miután elmondta amit akart eltűnt, nekem még tágra nyíltak a szemeim, és a fülemre tettem a kezem. Még percekkel ezután is furcsa bizsergést éreztem.

Azóta nem próbálkoztam semmivel, ami kapcsolatos a Sátánizmussal. Nem félek, vagy egyéb. Kedves barátom óvva intett tőle, az ő tanácsa alapján döntöttem.

Főleg azok válaszát várom, akiknek saját tapasztalatai vannak a témában. Akár a démonokkal, akár mással kapcsolatban.



2018. nov. 12. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

A mágiával alapvetően az életed hintáját tudod magasabbra lökni, hogy aztán annál hátrébb lendülj vissza. (ha arra használod amire a többség)

Vannak akiket kárpótolja a magasban érzett diadalmámor a ganéjban fetrengésért. Az sem érdekli őket hogy mások életét is tönkre teszik nem csak a magukét.


Nagyon ostoba emberek vannak a világon...

2018. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Folytatnám az első válaszoló gondolatmenetét: valóban sok ostoba ember van a földön, pl aki ennnyire feketén fehéren látja a világot...


Na de kedves kérdező, szerintem a meditáció folytonos gyakorlásával semmiképp sem tehetsz kárt magadban. Ahogy a hozzád érkező entitások sem. Lehet, hogy egy elhúnyt szeretted az, vagy más felsőbb entitás (démon ne hinném).

Viszont nem hiszem, hogy ennyire szükség lenne a spiritualitás beskatulyázására... "spirituális sátánizmus"... jó, persze valahol el kell indulni a tanulmányozásban, de ne zárd be a kapukat más "nézetek" előtt. Ezek a "Lucifer bukása, gonoszsága, Isten, angyalok stb." is csak a felszínt kapargató dolgok. Amiket persze nem rossz tudni, de nem szentírás egyik sem (ahogy a Biblia sem). Viszont egy nagy hátránya van egy-egy régi történet/legenda/monda/teória/vallás/nézet mély ismeretében: a helytelen értelmezés. Ez az, amin a többség elcsúszik. Inkább hagyatkozz saját tapasztalatokra, meditálj, végezz önfejlesztő tanfolyamokat, figyeld a természetet, csendesedj el magadban. És akkor majd ha készen állsz, meghallhatod a szavakat. Csak légy türelmes! És ne válj fanatikussá.

Sokkal jobb, ha saját magad fedezed fel az "igazságot", mintha egy vallás próféciája mondaná meg neked...

2018. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Know thy Self!

Ismerd meg magad!

Ez légyen az utad!

2018. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

A világ, ahogyan számodra

jelenleg megjelenik:

egy hazug adatcsomag.

2018. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Know thy Self!

Ismerd meg magad!

Ez légyen az utad!

2018. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Ne hallgass a többiekre! Ami veled történt, nem egyedi eset, és tudok segíteni. Ha érdekel, írj privátot!
2018. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Veszett Farkas válasza:
14%

Nem hiszem, hogy bármi bonyolult lenne a Sátánban. Hatalmat akart, nem kapta meg, és most hisztizik. Ami nagyrészt abból áll, hogy az embereken keresztül akar bosszút állni az Istenen a sérelmeiért.


Én magam aktív mágia gyakorló vagyok, bár annak egy igen különleges fajtáját képviselem. Már jó pár éve valóságos háborút vívok azzal a bukott f@sszopó csicskával, és szerintem egyre eredményesebben. Minden áldott nap a végsőkig feldühítem, és megalázom, ma már el se tudok képzelni ennél jobb szórakozást. :)


Igaz, hogy előbb-utóbb úgyis megy a kénköves tóba a köcsög haverjaival együtt, de szerintem addig is minél többet kell kínozni.

2018. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig nem értem, hogy a Wicca-t mért Sátánnal asszociállják...

Jó nyilván, vannak a Wiccában és Sátànizmusban hasonló elemek/dolgok, de amúgy tökre eltérő.

2019. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Fakkensajsze ***** válasza:
20%
A wicca marhaság. A Spirits Of Eridun meg rajta van minden. Amit meg pont keresel azt nincs kedvem bemásolni remélem nem haragszol meg de itt megtalálod :)
2019. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
A kollektívára kapcsolódtál. El kéne döntenéd mit akarsz, ennek a dolognak fokozatai vannak. El kell döntenéd, hogy miben hiszel, ez nem egy tanulmányi kirándulás.
2019. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!