Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Csak az indiánoknak megengedet...

Csak az indiánoknak megengedett, hogy orkaként reinkarnálódjanak vagy más embereknek is megengedett?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom orkaként visszatérni nagy megtiszteltetés, mert akkor az ember lelke egy olyan magasabb szintre jut, amikor már képes kapcsolódni a természethez.

Nekem igazából a kedvenc állataim és ezért érdekelne, hogy ehhez először valamilyen észak-amerikai indián törzsbe kéne születnem vagy így is menne?

Bár én leginkább új-zélandi orkaként születnék újjá. Ott nem tudom, hogy milyen legendák vannak róluk. De valahogy mindig a déli vizek és déli földrészek vonzottak.



2021. okt. 29. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Amúgy nem egy nép hanem több emberi nép hivatalos elképzelése van az újjászületésről. India a reinkarnációt mondja, a buddhizmus a lélekvándorlást

Angolok a portálást

Amerika az ufókat

Görögök az istenekre

Magyarok pedig a táltos vándorokra amik szintén képviselik a többi élet újjá születést.

Szóval így érted nem csak az amerikai őslakosok vallják ezt a dolgot. Én tudok többet is mondani ha rám írsz privátba mert magyar vándor táltos vagyok és sokat utazok.

2021. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

mi jo abban hogy orkan legyel?


allandoan csak fujni...

2021. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Van baj. Nem kicsi.
2021. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Melyik "indiánoknak"?

A kontinens közepén élő őslakosok még tengert sem láttak, nemhogy orkát.

2021. nov. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon ritka az amikor az egyén már elérte azt a szintet, hogy humanoid lehessen, majd utána megint állat lesz.


A te spirituális fejlődésedhez mit adna hozzá ha orkaként születnél meg?


Az ember milliószor jobban tud kapcsolódni istenhez, mint az állatok.

2021. nov. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az istent emberek találták ki. Ezért nem meglepő, hogy az ember tud az ember által kitalált lényhez kapcsolódni.

Bocs, de nekem nincs emberközpontú világképem.


Leginkább egy új perspektívára számítok orkaként.

2021. nov. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!