Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cerclage-os varratszedés után...

Cerclage-os varratszedés után megengedett az együttlét?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok és kiszedték a varratot. Az orvos azt mondta, hogy ettől kezdve nem kell feküdni, mindent csinálhatok normálisan. Annyira megörültem ennek, hogy elfelejtettem rákérdezni az együttlétekre. Eddig tilos volt, mert az izgalmi állapot és az orgazmus is méhösszehúzódásokat okozhat, de ez elvileg már nem probléma. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2021. okt. 15. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem mernék,de inkább hívd fel ah orvosodat.
2021. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2x volt ilyen műtétem, és jelenleg is van cerclage-om. Én sosem kockáztattam semmit. Úgy gondolkodtam, hogy ha eddig kibírtuk a cél érdekében, akkor ezen a kis időn már nem múlik.
2021. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mikro szültél meg?orvosod mit mondott?
2021. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem szültem meg, az ezután esedékes. Méhszájzáró műtétem volt, mert a 23. héten elkezdett rövidülni a méhnyakam. Varratszedéskor annyit mondott az orvos, hogy ettől kezdve nem kell feküdni és mindent lehet csinálni normálisan, valamint, hogy nem ártana, ha 37-38, max 39 hetesen megszületne a baba.
2021. okt. 18. 15:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvossal, azt mondta, hogy varratszedéstől kezdve az együttlétek nem tilosak és már semmiben nem különbözik a terhesség egy átlagos terhességtől, tehát mindent szabad, amit normál esetben másnak is szabad.
2021. okt. 22. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Na,így a tuti. :)

Könnyű szülést majd!

2021. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!