Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az autóknak lehet sorsa/karmája?

Az autóknak lehet sorsa/karmája?

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 14:01
A kérdező szavazást indított:
igen lehet
nem
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, gondolj csak James Dean 550 Spyderére, hogy a baleset után is mennyi kalamajkát okoztak még az alkatrészei is.
2021. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Karmája, olyan értelemben, mint ahogy az embernek van, nem lehet. Ahhoz képesnek kell lennie önálló cselekvésre, és döntésre. De az embereken keresztül, akik használják őket, szerezhetnek bizonyos tulajdonságokat. Elég sok elátkozott tárgy van a világon, amik a tulajdonosaik miatt váltak ilyenné. Az 1. által emlegetett autó, a Hope gyémánt, de vannak pozitív "töltetű" tárgyak is, mint a skótok királyválasztó köve, vagy relikviák különböző vallások szent tárgyai között.
2021. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, a 2. válaszoló nagyon jól kifejtette a lényeget. Egyet kell értsek vele.
2021. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2021. dec. 9. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vettem már úgy autót, hogy a gazdája elátkozottnak tartotta, ezért komoly kedvezményt adott az árából. Jó kis autó volt. Ez csak hit kérdése.
2021. dec. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek az autómba. Néha gazdátlanul elkószál de úgy vélem ez olyan lehet mint a cicáknál az éjszakai portya.
2021. dec. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a karma alapja a tett, és az abból fakadó következmények, így csak emberekhez tudom kötni.

Ezen az alapon, élettelen tárgyak esetében (fém, műanyag, üveg...) nem lehet érdemben karmáról beszélni.

2021. dec. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vikuci79 válasza:

Sziasztok!


Szerintem kimondottan karmája nem, de ha jobban belegondolok pl. hordozza az előző tulaj energiáit.

Ami persze hatással lehet az új tulajdonosra. De itt is fontos ki mit hisz, hogyan vélekedi, hogyan kezeli az ilyesmit.

Én pl. mikor megvettem a lakásomat nem sokkal utána kiégett egy neoncső.

A konyhaszekrènybe be volt készítve egy új. Tök jó érzés volt.

2021. dec. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!