Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiknek autóknak tartós a...

Melyiknek autóknak tartós a motorja?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, amihez 500 ezer km alatt egyáltalán nem kell a motorjához hozzányúlni? Nyilván karbantartás függő is.
2021. nov. 6. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem létezik. Kopó alkatrészek vannak, azok cserések.

Egyébként a Japán szívóbenzinesek megfelező karbantartással ki mennek a világból.

2021. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem létezik, egyik motor sem megy el ennyit. Ha nem elővigyázatosságból fogod szervizelni, legkésőbb majd akkor mikor bedöglik rajta valami.
2021. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
K24 szinte mindegyik.
2021. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy olyan létezik-e, ami 250-300 ezer km után nem szorul egyből teljes generálra.
2021. nov. 6. 19:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát az rajtad fog múlni, hogy rendesen megkapja-e időben a szervizt ami kell neki. Ha igen akkor simán elmennek felújítás nélkül félmillió kilómétert.
2021. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mazda 5 2.0 145 lovas motorjai ilyen szempontból milyenek? Igényel valami pluszt az alap karbantartások mellett?
2021. nov. 6. 19:20
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Mindegy milyen motorral szerelt, milyen autóról beszélünk, nincs ilyen.

Bár a kérdésben még fél milla km volt, most le alkudtad a felére, a válasz ugyanaz.

Ha volt gazdája, aki foglakozott vele (és ezt igazolni is tudja), akár jó vétel is lehet. Persze benne van a pakliban a kukába való is.

Egyre értelmetlenebb a kérdésed.

2021. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
#6 Persze, hogy ami szar azt cseréld vagy ami majd szar lesz azt cseréld rajta. Szinte minden motor el megy félmilliót ha időben megkapja a szervizt.
2021. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8. A kérdést is el olvastad?

"Létezik olyan, amihez 500 ezer km alatt egyáltalán nem kell a motorjához hozzányúlni?"

Kiemelném, az "500 ezer km alatt egyáltalán nem kell a motorjához hozzányúlni" részt.

2021. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Azt olvastam de én a 6-osra válaszoltam.
2021. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!