Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Jól értelmezem a karmikus...

Jól értelmezem a karmikus párkapcsolat fogalmát?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok benne ebben a témában.

Van egy exem, akivel nem vicc, 6 teljes évig voltunk se veled se nélküled kapcsolatban. Egyszerűen nem megy, mint tűz és víz, állandó feszültség, veszekedés, de közben ő is szerelmes belém meg én is belé. Mai napig szerelmes vagyok, valószínűleg ő is, de nem tudjuk visszaépíteni a kapcsolatot egyszerűen. Mindegy


Egy ezotériával foglalkozo személy mondta, hogy az előző kapcsolatom karmikus kapcsolat. Full idegen, nem tudhatta hogy nekem tényleg milyen kapcsolataim voltak. Mondott dolgokat, de én úgy fogtam föl, hogy az exem valószínűleg előző életemben is jelen volt az életemben, és nem sikerült békében lezárni, és az erős kötelék "áthúzta" ebbe az életbe is, és ha nem is sikerül megoldanunk akkor lehet a következő életünkben megint megkapjuk egymást. Lehet csak pár hónapig hogy viharosan szétváljunk, (hogy aztán majd újra a karma bevonzzon minket egy új lehetőségre) de lehet egy komoly házasságban, ahol végre racionálisan tudjuk egymást kezelni és úgy halunk meg, hogy lezártuk a kapcsolatunkat. Tehát tömören ha ebben az életben ennyire szívszaggatóan váltunk el hogy lélekben valószínűleg sosem tudom majd elengedni, ha nincs is már több lehetőségünk helyrehozni akkor majd a következőben vagy az azutáni életben.


Én így értelmeztem, ez így mennyire állja meg a helyét?


2021. dec. 30. 23:49
 1/7 Tudi333 ***** válasza:
Hát minden ilyen kapcsolat karmikus. Talán az olyanok nem, amig nem hatnak meg. Pl egy szomszéddal vagy ilyesmi, de még az is lehet, hogy az. Mi az amiben nem egyeztek? Nem vagytok még idősek. 20-on évesek vagytok? Igazából mi a kérdés? Hogy majd következő életben mit fogtok csinálni? Vagy hogy el tudod-e majd engedni? Esetleg ettől félsz, hogy nem? Vagy hogy együtt lesztek-e? Mit akarsz leszűrni ebből?
2021. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
NemM...
2021. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csocso2 válasza:
Igen, a karmikus kapcsolatok követnek az életeid során. Minden élet ciklus újabb és újabb karmikus kapcsolatokat alakít ki és szorosabbá vagy lazábbá teszi a már még lévőket. A mód ahogy megéled ezeket a kapcsolatokat befolyásolja ezeknek a tartósságát, minőségét és intenzítását. A megvilágosult egyén lezár minden karmikus kapcsolatot, feladja a kötődést és kilepik az újjászületés ciklusából.
2021. dec. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy nagyon fontos lélektárs lehet az ilyen illető, aki egész léted alatt elkísér az életeiden át felbukkan és utána sem veszíted el. Mert egy lélekcsaládba tartoztok. Én így gondolom.
2021. dec. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, karmikus.

A Karma az oksági törvény 'okozat' része.


Ok: megismerted, megtetszett,

okozat: kapcsolatot létesítettél vele.

A te és az ő döntése, hogy kapcsolatotok létrejött mindkettőtök beleegyezésével, nem pedig a te és az ő előző éltei tetteitek következménye.

A Karmára hivatkozás s döntésképtelenség és a hibák nem beismerésének eredménye.

A Felsőbbrendűt nem érdekli, te kivel vagy milyen viszonyban.

2021. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De érdekes ez :) köszi
2021. dec. 31. 10:47
 7/7 Csocso2 válasza:
5 akkor baromságokat írtál. Hűha, fogalmad sincs semmiről.
2021. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!